Telewizor HD nie do Hd??

lipka

New member
Jak uzyskać wysoką rozdzielczość na telewizorze wysokiej rozdzielczości jakim jest Panasonic TX-26LX50 http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=2603
Nie ma wejść cyforwych ani nawet vga. Jest za to componont.
Moje pytanie jak podłączyć komputer do takiego telewizora? Znalazłem kilka kabli vga-component niestety działają tylko w kierunku od compont do vga. Czy ktoś próbował takiego połączenia.
Proszę o pomoc!
A może działa kabel Vga-Euro tylko czy przeniesie wysoką rozdzielczości?
Jak uzyskać wysoką rozdzielczośc na tv wysokiej rozdzielczości, który jeszczenei dawno kosztował ponad 4000zł??
:cry:
 

k@li111

New member
Jaką masz karte graficzną?
Większośc nowych kart (te względnie tanie też) ma wyjście component.
A wtedy component <> component.
 

Hotest

New member
Wysoka rozdzielczosc? Mowa o marnym 1024x768 ... component bez problemu tak jak powiedzial kolega

PS

przy zakupie TV trzeba bylo sprawdzic czy ma wejscie PC-in skoro miales plany podlaczenia go do komputera

vga - euro tez zadziala (mialem tak podlaczona plazme panasonica)
 

lipka

New member
k@li111 napisał:
Jaką masz karte graficzną?
Większośc nowych kart (te względnie tanie też) ma wyjście component.
A wtedy component <> component.
Dokładnie to chodzi mi o podłączenie laptopa z kartą Intela o wyjściach: VGA i S-Video. Kabel component-component odpoada.
 

lipka

New member
Hotest napisał:
Wysoka rozdzielczosc? Mowa o marnym 1024x768 ... component bez problemu tak jak powiedzial kolega

PS

przy zakupie TV trzeba bylo sprawdzic czy ma wejscie PC-in skoro miales plany podlaczenia go do komputera

vga - euro tez zadziala (mialem tak podlaczona plazme panasonica)
Czyli "marne" 1024x768 można puścić przez component? A co z obrazem 720p?
PS. To nie jest mój telewizor i nie chce tu dyskutować o tym co mogłem a czego nie. Interesuje mnie czy kabel vga-euro jest w stanie przenieść 1280x720 i czy ktoś próbował przenieść taką rozdzielczość za pomocą vga-com?
 

Hotest

New member
Hmm plazmy HD oblsuguja rozne rozdzielczosci 1024x768, 1280x768 i 1366x768 i zawsze to jest 720p.

Wyznacznikiem rozdzielosci 720p jest ilosc lini w pionie czyli 768.

Jezeli sie myle to przepraszam
 
Do góry