Telewizor firmy Sony KDL-50W829 - pierwszy ogląd tego nowego telewizora firmy Sony.

mati68r

New member
Tylko, że ja chcę sprawdzić ten egzemplarz który będę do domu chciał wziąć później :) Bad pixele itp.
no musiałbyś mieć rzeczywiście pecha żeby trafić z wadliwymi bad pixelami.....z którymi jak już się pokażą nie wiadomo co robić bo gwarancja Sony tego nie obejmuje-śledzę taką sprawę na forum na stronce Sony i ciekawe jaki będzie tego finał bo nie chcą uwzględnić gwarancji klientowi na te bad pixele tylko u niego pokazały sie w modelu 55 calowym :)
 

BBR90

New member
Zamawiał ktoś może ten tv z matrix media? W tej chwili chyba najkorzystniejsza oferta biorąc pod uwagę, że w cenie jest 4 letnia gwarancja. Jak w tym tv z dse?
 

maniek86krk

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy Wasze modele też się delikatnie rozjaśniają i przyciemniają w szybkich scenach ? Do swojego 50w829 podłączyłem wczoraj ps4 wruciłem gta 5 i jak jadę szybkim samochodem przez miasto w dzień to niebo w grze drga czasem się delikatnie przyciemni bądź rozjaśni z tym że nie jest to płynne tylko widoczny skok jakości. Funkcję ECO wyłączyłem i nadal to samo. Podczas oglądania filmów jak są przeskoki w scenach np z ciemnej do jasnej ten problem też występuje. Taki jest urok tego TV czy trafiłem na wadliwy model ? Świeża produkcja bo z końca listopada
 

raveno33

New member
Witam jestem nowy na forum. Wczoraj kupiłem telewizor Sony KDL50W829B. Czy również mogę prosić o ustawienia kalibracyjne? Dzięki z góry i pozdrawiam.
 

BBR90

New member
Podzieli się ktoś swoimi ustawieniami do oglądania transmisji sportowych? Jak jest zbliżenie na biegnącego zawodnika to widać "ducha", w dynamicznych scenach drugi plan jest nieostry i jakby skaczący oczy bolą od oglądania.
 

mick6

New member
Witam. Czy mógłbym prosić o ustawienia kalibracyjne? Wysyłałem prywatną wiadomość do użytkownika "kiki", zostałem poproszony o podanie maila i... w tym punkcie jestem od 2 dni :D

Pozdrawiam
 

olin_zg

New member
Witam, chciałbym się pochwalić nowym zakupem na wczorajszej promocji Media Markt udało mi się złowić KLD-55W815SAE za 3850 brutto :> sprzęt srebrny ale powiem ze lepiej wygląda niż czarny dzięki cienkiej ramce. Na razie zagłębiam menu i póki co strona z aplikacjami i ich wyszukiwaniem słabo działa. Nie wiem jak używać numerycznych klawiszy dp wpisywania liter jak w telefonie.
Za to sama jakość obrazu masakra. Po przesiadce z LG 47LW4500 widać różnicę. Być może widać będzie więcej jak uda mi się uzyskać odpowiednie ustawienia kalibracyjne.
 

olin_zg

New member
Witam, chciałbym dopytać w zakresie gwarancji o ile pamiętam zapis mówiący o uszkodzonych pikselach mówi, że gwarancja działa powyżej lub od 4 uszkodzonych. Może ktoś z Was ma w tym temacie doświadczenia dlatego, że niestety tydzień po zakupie zauważyłem na szczęście póki co 1 uszkodzony :( Model tv to KLD-55W815
pozdrawiam
 

SandPetrus

New member
To zależy też od umiejscowienia na ekranie. Ogólnie nie znalazłem konkretnego zapisu w gwarancji w tej kwestii, poza informacją w instrukcji o tym, że 99,99% pikseli musi być sprawne.
 

brook1234

New member
dziwna sytuacja

Witam miałem dziwną sytuacje z tym tv 50W829b zamówiłem przez neta wszystko piękinie przyszedł w sobote koło 18 . Po odpaleniu go chodził 2 h, rano w niedziele go odpaliłem i po 15 minutach wyskoczyła pionowa kreska na matrycy, odrazu zadzwoniłem na infolinie zapytać czy wymienią mi go odręki w sklepie tacionarnym.
Po 20 minutach kreska znikła i do dziś jej nie ma co mam robić czy czekać czy coś się stanie czy reklamować go.
link do zdięcia
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 7d227debcfd0f.jpg
 

kostek_44

New member
Witam,

czy istnieje możliwość podłączenia dysku zewnętrznego do tego TV w celu nagrywanie programów bez konieczności utraty danych zapisanych na dysku?

Chodzi mi o to, że przy pojemności 2TB byłyby np. 2 partycje - pierwsza z z danymi zrzuconymi z komputera - druga przeznaczona dla treści nagranych z TV.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

czy istnieje możliwość podłączenia dysku zewnętrznego do tego TV w celu nagrywanie programów bez konieczności utraty danych zapisanych na dysku?

Chodzi mi o to, że przy pojemności 2TB byłyby np. 2 partycje - pierwsza z z danymi zrzuconymi z komputera - druga przeznaczona dla treści nagranych z TV.

Witam uprzejmie,

Producent telewizora podaje , że nie .:-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

beny25b

New member
ostatnio mam dziwny problem: przeglądając www na tv lub oglądajac youtube przez SEN, zawiesza sie pilot, nie reagują zadne klawisze lub wciskają sie inne niz wciskam, zazwyczaj juz nie mozna wyjsc z SENA. Czy ktos ma podobne problemy? Sciaglem najnowszą aktualizacje i nic nie pomaga.
 
Do góry