Telewizor firmy Sony KDL-40W905A - pierwszy ogląd tego telewizora .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Kilka dni temu ukazała się jedna z pierwszych recenzji telewizora firmy Sony Bravia KDL-40W905A
napisana przez Niall Magennis z CNET.UK 30 maja 2013 r .
Wszystkich chętnych do zapoznania się bliżej z tą recenzją zapraszam na stronkę:

Sony KDL-40W905A Review | TVs | CNET UK

Autor recenzji stwierdza w konkluzji , że telewizor firmy Sony KDL-40W905A ma bardzo dobry obraz , dobrą czerń i dobry dźwięk .:neutral:

Firma Sony podaje , że dostępny będzie od 05 lipca 2013 r .(może się jednak zdarzyć , że będzie
trochę wcześniej , pod koniec czerwca)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
40 cali na pewno bedzie lepszy obraz jednak mniejsza matryca robi swoje, skoro widac roznice miedzy 55 a 46 cali to co dopiero na 40 calach,,,,
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 19 czerwca 2013 r. ukazał się na łamach AVForums kolejny test telewizora firmy Sony KDL-40W905A , napisany przez Stephena Withers . Wszystkich chętnych , którzy chcą bliżej się zapoznać
z szczegółami tego jak zwykle ciekawie napisanego testu , zapraszam na stronkę:


Sony W90 (KDL-40W905A) 3D LED LCD TV Review | AVForums.com - UK Online

Telewizor otrzymał od AVForums.com : Highly Recommended Award.:neutral:


BTW, jest już dostępny w MM i Saturnie w cenie 5499pln.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ukazała się kolejna recenzja telewizora firmy Sony KDL-40W905A napisana przez Steve May , która potwierdza bardzo dobry obraz ,
jaki generuje ten telewizor . Recenzja ukazała się kilka dni temu i dostępna jest na:

Sony KDL-40W905A review - Televisions


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Pojawił się nowy test telewizora firmy Sony KDL-40W905A w dniu 23 lipca 2013 r. na portalu techradar.com . Napisała go Jamie Carter. Wszystkich chętnych do zapoznania się bliżej z
tą recenzją , zapraszam na stronę:


Sony KDL-40W905A review | Plasma and lcd tvs Reviews | TechRadar

Kolejny test , w którym również i recenzentka z TechRadar.com , stwierdza bardzo dobry obraz w tym telewizorze firmy
Sony . W wielkości przekątnej ekranu 40 cali , to prawdopodobnie telewizor o najlepszym
obrazie , ale cena 5.5k jest moim skromnym zdaniem za wysoka . Cena w pułapie 4.5k-4.8k
dla mnie byłaby już do zaakceptowania. Zdaje sobie sprawę , że "40" to na dzisiajszy czas , mały ekran , ale
mimo to należy się tylko cieszyć , że jest dostępny taki telewizor , który oferuje bardzo dobry
obraz . :|

BTW, ale obraz na telewizorze Philips 40PFL9705H/12 z 2010 r. dla mnie jednak lepszy.(lepsza czerń)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie im wiecej testow i opinii ludzi ktorzy maja taki tv tym lepiej dla innych co maja chec kupic ten czy inny model sonego...
 

Zimny_

New member
Obecnie w domu mam HX85 i W905 w wersji 46". Design bardziej przypada mi w HX85. Uważa tak większość znajomych w wieku do 35 lat. Co ciekawe, osoby starsze zdecydowanie wolą W9.
Jeśli porównywać jakość obrazu, moim skromnym zdaniem W9 przeważa. Podobnie jak z jakością dźwięku z wbudowanych głośników.
Ciekawostką jest pochylenie o ok 5st w modelu HX85. Przez jakiś tydzień, dwa nie mogłem się do tego przyzwyczaić. Przyzwyczaiłem się i obecnie nie mogę przestawić się na ekran bez możliwości pochylania...
 

remus

New member
Witam wszystkich. Od ponad tygodnia posiadam 40w905a i wczoraj w dolnej części ekranu na ciemnym tle zauważyłem dwie jakno świecące kropki. Są to najprawdopodobniej bad pixele. Czy to jest standard czy już podstawa do wymiany TV. Dodam że TV kupiłem w Centrum Sony e Krakowie.

pozdrawiam
 

SDman

Banned
Witam wszystkich. Od ponad tygodnia posiadam 40w905a i wczoraj w dolnej części ekranu na ciemnym tle zauważyłem dwie jakno świecące kropki. Są to najprawdopodobniej bad pixele. Czy to jest standard czy już podstawa do wymiany TV. Dodam że TV kupiłem w Centrum Sony e Krakowie.

pozdrawiam

Witam,
pytanie jak najbardziej do SC serwisu, sam musisz sobie odpowiedzieć czy domagać się
za wszelką cenę wymiany matrycy czy możesz z tym się pogodzić.
Ważne abyś dał wszystkim info jak przebiegała i jak się sprawa zakończyła.

Pozdr.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam wszystkich. Od ponad tygodnia posiadam 40w905a i wczoraj w dolnej części ekranu na ciemnym tle zauważyłem dwie jakno świecące kropki. Są to najprawdopodobniej bad pixele. Czy to jest standard czy już podstawa do wymiany TV. Dodam że TV kupiłem w Centrum Sony e Krakowie.

pozdrawiam

Witam uprzejmie,
Oj , przytrafił się Tobie felerny egzemplarz , bywa tak niestety.:(

Absolutnie , nie jest to standard.
Wada ta powoduje , że masz podstawę do reklamacji( wymiany) telewizora .
Proszę skontaktować się ze sprzedawcą i przedstawić zaistniały problem i swoje stanowisko w tej sprawie.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jeżeli zgłosiłeś do serwisu , to jestem ciekaw , czy będą mieli matrycę do tego modelu , aby móc wymienić
uszkodzoną . Myślę jednak , że wymienią telewizor z uszkodzoną matrycą na nowy .
Okres przedświąteczny , to może "trochę" potrwać.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

remus

New member
Witam wszystkich. Od ponad tygodnia posiadam 40w905a i wczoraj w dolnej części ekranu na ciemnym tle zauważyłem dwie jakno świecące kropki. Są to najprawdopodobniej bad pixele. Czy to jest standard czy już podstawa do wymiany TV. Dodam że TV kupiłem w Centrum Sony e Krakowie.

pozdrawiam
Po zgłoszeniu problemu na infolinie Sony moja sprawa została przekierowana do serwisu Sony który to kazał mi zrobić i podesłać im fotki uszkodzonych pixeli. Po jakimś tygodniu otrzymałem info że moja usterka została zakwalifikowana do wymiany TV. No i jestem właśnie po wymianie mojego 40-w905a na nowy. Sprawa przebiegła bezproblemowo.

pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Po zgłoszeniu problemu na infolinie Sony moja sprawa została przekierowana do serwisu Sony który to kazał mi zrobić i podesłać im fotki uszkodzonych pixeli. Po jakimś tygodniu otrzymałem info że moja usterka została zakwalifikowana do wymiany TV. No i jestem właśnie po wymianie mojego 40-w905a na nowy. Sprawa przebiegła bezproblemowo.

pozdrawiam

Witam uprzejmie ,

Dobrze , że firma Sony stanęła na wysokości zadania i tak jak przypuszczałem , wymieniła telewizor
z uszkodzoną matrycą na nowy telewizor z matrycą , miejmy nadzieję , że już bez wad:| .
Życzę miłego , długoletniego oglądania programów telewizyjnych i nie tylko , na telewizorze firmy
Sony KDL-40W905A.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Nocny_Marek

New member
Witam.
Czy model ten to taki sam jak KDL-40W905 ? Spotkałem się z obydwoma oznaczeniami.
Po drugie czy użytkownicy mogliby napisać jak jest z kątami patrzenia w tym modelu? W testach wychodzą słabo i ponoć najmniejsze odchylenie od oglądania na wprost wypacza obraz, czy to prawda? Jest aż tak źle?

Nie mogłem pogodzic sie z bzyczeniem plazmy i szukam czegos o dobrym jakosciowo obrazie w LCD LEDzie.
 
Do góry