Telewizor firmy Samsung UE65JS9500 -->recenzja tego telewizora o wspaniałym obrazie .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 23 lutego 2015 r. na portalu Trusted Reviews znany recenzent sprzętu audio-video John Archer ,
przedstawił swoją recenzję nowego telewizora firmy Samsung( model z 2015 r.) a mianowicie
Samsung UE65JS9500 .
Recenzent stwierdza wręcz , że był zafascynowany jakością obrazu :|, jaki zaprezentował ten
telewizor firmy Samsung. Więcej na :

Samsung UE65JS9500 review | TrustedReviews

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Czesław

New member
Witam

Tam już testują a u nas jeszcze nawet niskie modele się nie pojawiły w sklepach.Jak widać jest na co czekać i fajnie,że lada chwila zobaczymy nowości.
 

slimak

New member
Bez reklam
Test bez pomiarów i do tego próbują wmówić że UE65JS9500 jest wyjątkowy w porównaniu do innych firm.

PANASONIC CR850 (4K)

Zakrzywiona konstrukcja
4K Ultra HD
1600 BMR
Mistrz Procesor 4K Studio
98% przestrzeni kolorów DCI
Local Dimming Pro
Wsparcie HDR (Super Bright panel)
10-bitowy kolor
HEVC (do 4K streamingu)
HDMI 2.0
Telewizja strumieniowe do innych urządzeń
TV Anywhere
Tuner Twin
Firefox Smart TV
Panasonic's 2015 skrme - fuldt overblik - FlatpanelsDK

Na hdtvtest jest bardziej wyważony test ue65js9500
http://www.hdtvtest.co.uk/news/ue65js9500-201502234012.htm

.
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Hdtvtest.co.uk jest dla mnie najbardziej zaufanym źródłem informacji w tej chwili, gdyż piszą tak o zaletach, jak i wciąż niedoskonałościach technologii.

Mnie wciąż boli czerń (0.05cd/m2) oraz brak znacznego postępu w osiągnięciu lepszych kątów bocznych matryc VA.

Other than this... na pewno przytuliłbym ten model, gdyby kosztował <10k PLN :D
 

accu

New member
Bez reklam
Test bez pomiarów i do tego próbują wmówić że UE65JS9500 jest wyjątkowy w porównaniu do innych firm.

PANASONIC CR850 (4K)

Zakrzywiona konstrukcja
4K Ultra HD
1600 BMR
Mistrz Procesor 4K Studio
98% przestrzeni kolorów DCI
Local Dimming Pro
Wsparcie HDR (Super Bright panel)
10-bitowy kolor
HEVC (do 4K streamingu)
HDMI 2.0
Telewizja strumieniowe do innych urządzeń
TV Anywhere
Tuner Twin
Firefox Smart TV
Panasonic's 2015 skrme - fuldt overblik - FlatpanelsDK

Na hdtvtest jest bardziej wyważony test ue65js9500
Samsung UE65JS9500 (JS9500) SUHD TV Review

.

Witam uprzejmie,
Chyba test na portalu HDTVtest .co.uk nie doczytałeś do końca .:neutral:
Stwierdzono tam , że telewizor firmy Samsung UE65JS9500 jest jedynym posiadaczem wyróżnienia
HDTVtest Highly Recommend , Best in Class . Podsumowując , nie ma lepszego telewizora 4K niż
Samsung UE65JS9500 . HDR-->jesteśmy bardzo podekscytowani tym co widzieliśmy na telewizorze
Samsung UE65JS9500 .
Podobnie wypowiedział się recenzent z Trusted Reviews . Dwie zgodne , niezależne opinie .
Dziwny zbieg okoliczności ? Oczywiście , że nie . Telewizor jest po prostu "Best".

Telewizory Panasonic na razie tylko specyfikacja . Jak będzie w "praktyce" to się dopiero okaże .

Ja osobiście jestem ciekawy co będzie miał w tej rywalizacji "do powiedzenia "topowy telewizor firmy Sony 75X9405C . Ale niestety z tym
trzeba poczekać .
A wracając do "spraw przyziemnych" to czekam na telewizory z systemem Android modele na 2015 r.
firm Sony oraz TP Vision z logo Philips .

Pozdrawiam,:)
accu
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Nie jest problemem samym w sobie brak pomiarów.

Fakt faktem, że czerń (natywną oraz w najbardziej optymalnym trybie wygaszania) i mniej maksymalną jasność oraz rozdzielczość ruchomą powinno zawsze się mierzyć.
 

slimak

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Chyba test na portalu HDTVtest .co.uk nie doczytałeś do końca .:neutral:
Stwierdzono tam , że telewizor firmy Samsung UE65JS9500 jest jedynym posiadaczem wyróżnienia
HDTVtest Highly Recommend , Best in Class . Podsumowując , nie ma lepszego telewizora 4K niż

Jakby pierwszym testowanym LCD z HDR był Panasonic/LG/Sony to też by był pierwszym TV z: "jest jedynym posiadaczem wyróżnienia
HDTVtest Highly Recommend , Best in Class ."

Wyróżnienie Best in Class, Samsung może mieć do końca roku lub do końca tego tygodnia.:cool:



Telewizory Panasonic na razie tylko specyfikacja .

A UE65JS9500 to wersja testowa ;) , jeszcze tydzień temu "upskaling" do HDR był w nim włączony na stałe. :-(
Poza tym Panasoniki 2015 są już w sprzedaży (W Japonii).


Ja osobiście jestem ciekawy co będzie miał w tej rywalizacji "do powiedzenia "topowy telewizor firmy Sony 75X9405C .

Sony puki co ma tylko własny "upskaling" do HDR, z materiału 4K HDR nie potrafi odczytać danych HDR. Do końca roku Sony ma wydać uaktualnienie.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
cytat:
Poza tym Panasoniki 2015 są już w sprzedaży (W Japonii).

Witam uprzejmie,
Z tego co mnie wiadome to seria telewizorów Panasonic CR850 w wielkościach przekątnych ekranu 55"oraz 65" tj. TX-55CR850E oraz TX-65CR850E , będzie dostępna dopiero w lipcu 2015 r:-| .

Natomiast telewizory firmy Panasonic 4K sprzedawane teraz w Japonii to najlepsza ich seria z 2014 r . tj AX900
w trzech wielkościach przekątnych ekranu ; 85" , 65'' i 55 ".

Natomiast o telewizorze firmy Sony 75X9405C będzie już można konkretnie powiedzieć w miesiącu
maju 2015 r. , kiedy to powinien już być dostępny.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

slimak

New member
Bez reklam

arturos1970

New member
Bez reklam
trzymajmy sie faktów,narazie jest samsung który zapowiada sie świetnie,co do panasonica mamy narazie tylko marketingowy bełkot,ja wolałbym sie dowiedzieć jaka matryca bedzie tym panasoniku?znow made in tajwan?czy moze kiepski ips od lg?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Myślę, że temat nie dotyczy telewizorów firmy Panasonic wszystkich serii , tylko jak już to wzmiankowo o serii CR850 ,
więc powinieneś napisać precyzyjnie , że firma Panasonic sprzedaje w Japonii telewizory niższych
serii (modele na 2015 r.) i podać ich serie , jak to uczyniłeś w swojej ostatniej wypowiedzi:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom: .
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 19 kwietnia 2015 r. na fachowym portalu HDfever.fr ukazał się ciekawie zredagowany przez
Nicolasa Becuwe test telewizora firmy Samsung UE65JS9500 . Wszystkich chętnych do zapozanania
się z tym testem zapraszam na stronę ;

Test Samsung UE65JS9500 : un téléviseur UHD pr

Jak dla mnie bardzo dobrze przeprowadzony test .:neutral: Chciałoby się rzec , by inni testerzy podobnie
wykonywali test danego telewizora .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

slimak

New member
Bez reklam
Test Samsung UE65JS9500 : un téléviseur UHD pr

Jak dla mnie bardzo dobrze przeprowadzony test .:neutral: Chciałoby się rzec , by inni testerzy podobnie
wykonywali test danego telewizora .

Mi ten test też bardzo się spodobał, autor opisał równie sprawiedliwie plusy i minusy tego TV.

Na hdtvtest.co.uk ukazał się test LG OLED TV 4K 55EG960V

LG 55EG960V/ 55EG9600 4K OLED TV Review
i mamy obecnie nowego króla :D

"At the end of the day, there’s no perfect display, and for most people the LG 55EG960V/ 55EG9600 will provide the best overall picture quality among TVs available to buy new on the market at this time of writing."

A jak LG wprowadzi uaktualnienie czytające HDR, to pewnie pozostanie królem do końca roku.

"True, the picture put out by this 4K OLED TV was HDR-like enough as it was, anchored by its 0 cd/m2 blacks, but what many people overlook about HDR-mastered content is that there are extra gradation and detail that’s simply not available in the corresponding non-HDR material. If a 4K TV doesn’t have the capability to read HDR metadata in the video stream, then you’ll be missing out on those additional nuances and subtleties, however good the native dynamic range of the display may be."
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Pora na większego brata 65"-tki , tj. na telewizor Ultra HD firmy Samsung UE78JS9500 .
Dziś tj. 26 czerwca 2015 r. ukazała ciekawie moim zdaniem:neutral: zredagowana pierwsza z trzech części testu
na fachowym greckim portalu FullHD.gr . Więcej na :

Samsung UE78JS9500 [Teardown] - 4K UHD

Pozdrawiam:)
accu
:kom:
 
Do góry