Telewizor firmy Samsung UE55F8000 Edge LED -pełna recenzja. -

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Znany recenzent telewizorów John Archer z Trusted Reviews , w dniu 8 marca 2013 r. napisał jako jeden
z pierwszych , recenzję nowego telewizora firmy Samsung z podświetleniem "krawędziowym" czyli Edge LED
model UE55F8000. Wszystkich chętnych , którzy chcieliby trochę swojego , wolnego , bezcennego czasu ,
poświęcić , na zapoznanie się bliższe z tą ciekawie napisaną recenzją , zapraszam na stronkę :

Samsung UE55F8000 review - TV - Trusted Reviews


No , zapowiada się bardzo obiecująco.:-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Zapraszam do przeczytania już drugiej bardzo pochlebnej recenzji nowego telewizora firmy Samsung
UE55F8000 -Edge LED .
Dostępna jest na stronce:

Samsung UE55F8000 review from the experts at whathifi.com

Czyżby firma Samsung postawiła w końcu na jakość obrazu - to bardzo dobrze rokuje ?:|
Tylko ta podstawa - może się telewizor przechylić i kłopot może być.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ukazała miarodajna recenzja na AVForums :|, potwierdzająca bardzo wysoką jakość obrazu telewizora firmy Samsung UE55F8000 . Napisał ją w dniu 8 marca 2013 r. Stephen Withers . Naprawdę bardzo rzadko się zdarza , aby oceniający z AVForums przyznał jakiemuś telewizorowi ocenę referencyjną za reprodukowany kolor po kalibracji , czy za szarość po kalibracji . A ten telewizor taką ocenę otrzymał w podanych przeze mnie aspektach obrazu . Telewizor ten otrzymał ocenę referencyjną za wygodę użytkowania , za menu , pilot zdalnego sterowania , ustawienia . Również za DLNA , Internet , audio video streaming otrzymał ocenę referencyjną . Nawet "topowy"telewizor firmy Philips model 46PFL9707 , który również bardzo wysoko został oceniony przez AVForums , nie otrzymał oceny referencyjnej w żadnym z aspektów wyświetlanego obrazu . Zapraszam serdecznie do zapoznania się z tą nową , ciekawą recenzją na stronce :

Samsung UE55F8000 55 Inch 3D LED LCD Smart TV Review | AVForums.com - UK Online

Będzie się w roku 2013 "działo". Pora teraz na recenzje telewizorów "topowych" firm Sony , Panasonic , Philips , Sharp , LG i Toshiba . Dobrze więc może się stało , że wstrzymałem się z zakupem telewizora firmy Philips 46PFL9707S/12 z uwagi , że cena za niego , jest jeszcze moim , skromnym zdaniem za wysoko . Wybór telewizorów do zakupu zapewne poszerzę . Moja "mała pchełka" ma się znakomicie ,
tyle , że już dla mnie za mała.;-)



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Generowany obraz przez telewizory firmy Sony serii HX850(855) bez dwóch zdań jest bardzo dobry .
Myślę , że w niedługim czasie poznamy również bliżej obraz jaki reprodukuje seria telewizorów firmy
Sony W905 Triluminos. Ze "szczątkowych" wiadomości wynika , że jest z tym dobrze , no i wreszcie firma Sony wspiera w swoich telewizorach system plików NTFS , ale trzeba
poczekać do maja (55",46") oraz czerwca (40") , wtedy będzie już konkretnie wiadomo "co i jak". Jest "w orbicie" moich zainteresowań do zakupu .;-)
Telewizory firmy Philips z serii 8008S to na razie brak żadnych konkretów w "tej materii" , ale na przełomie kwietnia/maja już powinny się ukazać pierwsze recenzje telewizorów tej serii , o ile nie będzie "poślizgu" w terminach produkcji , jak to z telewizorami firmy Philips często bywa .
Wracając do podstawowego wątku telewizor firmy Samsung posiada wszystkie cechy , aby stać się
w roku 2013 jednym z hitów tego sezonu. "
"Papiery" na to prawdopodobnie będzie miała seria WT60 telewizorów firmy Panasonic , która z każdym
rokiem ulepsza swe telewizory , również w technologii LCD .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ukazała miarodajna recenzja na AVForums :|, potwierdzająca bardzo wysoką jakość obrazu telewizora firmy Samsung UE55F8000 . Napisał ją w dniu 8 marca 2013 r. Stephen Withers . Naprawdę bardzo rzadko się zdarza , aby oceniający z AVForums przyznał jakiemuś telewizorowi ocenę referencyjną za reprodukowany kolor po kalibracji , czy za szarość po kalibracji . A ten telewizor taką ocenę otrzymał w podanych przeze mnie aspektach obrazu . Telewizor ten otrzymał ocenę referencyjną za wygodę użytkowania , za menu , pilot zdalnego sterowania , ustawienia . Również za DLNA , Internet , audio video streaming otrzymał ocenę referencyjną . Nawet "topowy"telewizor firmy Philips model 46PFL9707 , który również bardzo wysoko został oceniony przez AVForums , nie otrzymał oceny referencyjnej w żadnym z aspektów wyświetlanego obrazu . Zapraszam serdecznie do zapoznania się z tą nową , ciekawą recenzją na stronce :

Samsung UE55F8000 55 Inch 3D LED LCD Smart TV Review | AVForums.com - UK Online

Będzie się w roku 2013 "działo". Pora teraz na recenzje telewizorów "topowych" firm Sony , Panasonic , Philips , Sharp , LG i Toshiba . Dobrze więc może się stało , że wstrzymałem się z zakupem telewizora firmy Philips 46PFL9707S/12 z uwagi , że cena za niego , jest jeszcze moim , skromnym zdaniem za wysoko . Wybór telewizorów do zakupu zapewne poszerzę . Moja "mała pchełka" ma się znakomicie ,
tyle , że już dla mnie za mała.;-)



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Tylko ten słaby ANSI kontrast 2110:1, Sony HX955 potrafi dobić do 4000:1 ale to Full led i ma efekt halo jak diabli, z reszto cenę też.:?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Pierwsi użytkownicy stwierdzają , że nawet bez kalibracji , po obniżeniu fabrycznych nastaw jasności , kontrastu i podświetlenia
w trybie filmowym , obraz jest bardzo dobry .

Czyżby nr 1 na początek sezonu 2013 r. (LCD)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ukazała się kolejna recenzja , podkreślająca bardzo dobry obraz , dobry dźwięk(2 głosniki niskotonowe 2x10W+2 głośniki 2x 10W) , oraz jego bardzo dobry , nowy interfejs telewizyjny 2013 r.dotycząca telewizora
firmy Samsung UE55F8000 .:| Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z tą ciekawą recenzją
napisaną przez Davida Mac Kenzie , a która ukazała się 21 marca 2013 r. na stronce:

www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-ue55f8000-201303212755.htm

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

andrju75

New member
Witam.Samsung UE55F8000 jak i Sony KDL-55W900A są w kręgu moich zainteresowań.Pierwszy zbiera b.dobre recenzje i odnosnie tego Samsunga mam zapytanie.Model USA ma precision black i cinema black. Precision black jest nową nazwą na samsungowy local dimming i ponoć dzięki tej funkcji jest taka dobra czerń w tym modelu. Podobno model na Europę nie ma precision black,co oznacza,że generować będzie znacznie gorszą czerń niż model amerykański.Czy to prawda?Pozdrawiam.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie ,

Moim ,skromnym zdaniem jest to nieprawda .:| Seria 8000SL posiada Micro Dimming Ultimate oraz Precision Black oraz CMR 1000 i 2x10W -głośniki niskotonowe + 2x10W-głośniki=40W RMS . Natomiast seria 7000SL posiada tylko Micro Dimming Pro , nie
posiada Precision Black oraz ma CMR 800 i 2x10W głośniki=20W RMS .
Więcej informacji na:
www.flatpanels.dk/nyhed.php?subaction=showfull&id=1363944900


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

falek4

New member
Witam uprzejmie,
Jeśli masz chwilę wolnego czasu przed meczem , czy możesz podać ile sobie Saturn "winszuje"
za 40F8000SL i za 46F8000SL .:|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Ceny jakie dziś widziałem to 7299zł za 40 cali oraz 9299zł za 46 cali;) Pewnie szybko zostaną zweryfikowane przez rynek.


Pozdrawiam
 

warmik

New member
Jest tez juz w Euro na zamówienie Samsung UE55F8000S - 10499 zł
Ciekawe co oznacza to "S" lub jak ktos tu pisał "SL".
Cena jak za taką nowinke nawet nie dobija, czekam na Polski test tego TV bo nie ukrywam jest nim zainteresowany. Juz blisko byłem kupna Philips 60PFL9607 ale miarka prawdę powiedziała i mam miejsce na max 55" chyba że wywalę kolumny to 60" wejdzie.
 

zzabek

Member
Jest tez juz w Euro na zamówienie Samsung UE55F8000S - 10499 zł
Ciekawe co oznacza to "S" lub jak ktos tu pisał "SL".
Cena jak za taką nowinke nawet nie dobija, czekam na Polski test tego TV bo nie ukrywam jest nim zainteresowany. Juz blisko byłem kupna Philips 60PFL9607 ale miarka prawdę powiedziała i mam miejsce na max 55" chyba że wywalę kolumny to 60" wejdzie.
''S'' tuner satelitarny.
 
Do góry