Telewizor do wyświetlania materiałów promocyjnych

qotsa

New member
Chciałbym wystawić telewizor w miejscu publicznym i wyświetlać na nim bez przerwy zapętlony materiał promocyjny. Problem polega na tym, że nie będę miał do niego dostępu i możliwości wyłączania TV na noc i ponownego włączania rano. Prawdopodobnie konieczna będzie ciągłą praca przez 2 tygodnie (a przynajmniej tydzień, wyłączenie na noc i kolejny tydzień). Czy normalne telewizory do zastosowań domowych wytrzymają takie warunki. Nie wchodzi w grę podłączenie sygnału z jakiegokolwiek odtwarzacza czy komputera. Poza pendrivem nic innego mi nie przychodzi do głowy, ale czy przez te 2 tygodnie nie nagrzeje się za bardzo, szczególnie w przypadku ciągłego odtwarzania video w 720? Materiał będzie dynamiczny, z kilkoma statycznymi planszami z tytułem kolejnych części ale nie dłuższy niż ok. 10 minut więc w ciągu dnia to samo video będzie wyświetlane wiele razy, w przeciągu 2 tygodni - ponad 2000 razy. Czy wyklucza to plazmę (wypalenia?). Kolejna kwestia to zabezpieczenie przed przełączeniem tv przez kogoś wyposażonego np. w uniwersalnego pilota.

Wiem, że sporo pytań na raz, ale ważne są dla mnie wszystkie sugestie. Jeżeli macie doświadczenie z podobnymi zastosowaniami, będę wdzięczny za opinie, uwagi, nawet wskazanie konkretnych modeli, około 40 cali.
 

raus

New member
że nie będę miał do niego dostępu i możliwości wyłączania TV na noc i ponownego włączania rano
To może wyłącznik czasowy? Kosztuje 20-30 zł, ustawiasz godzinę, godziny pracy, włączasz między gniazdko, a telewizor i sam odcina prąd o ustalonej porze
 

qotsa

New member
Dzięki za sugestie ale pozostaje problem włączenia odtwarzania po wznowieniu zasilania. Chyba, że jakiś telewizor umożliwia automatyczne odtwarzanie z wybranego źródła po uruchomieniu.
 
Do góry