Telewizor do sypialni

mpDante

Member
Bez reklam
X90J lub X94J to następca XH90, więc będziesz miał najlepszy stosunek jakość/cena w swoim budżecie. Ogólnie X90J zbiera bardzo dobre recenzje, jakiego testu być nie czytał.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do sypialni lepszy wyborem jest Oled 65" lub mini led - tym bardziej, że mieszczą się w klasie cenowej.
Z LCD Philips 675PUS9435 z ambilightem.
 

hiper86

New member
Do sypialni lepszy wyborem jest Oled 65" lub mini led - tym bardziej, że mieszczą się w klasie cenowej.
Z LCD Philips 675PUS9435 z ambilightem.

własnie wczoraj okazało się że się już nie mieszczą:sad::sad: i na tv mogę przeznaczyć bardziej 4 niz 5k, ten philips spoko ale widzę że go nie ma,
 

arek810316

New member
Z tym zbieraniem pochlebnych recenzji nie tak do końca, cytuję
Oglądałem go w różnych sklepach już dobre kilka razy. Że wszystkich testów na YouTubie do DSE chyba hokeista jest najlepszy. Sporo egzemplarzy x90j ma duży DSE. Ludzie mówią że Samsung ma ogromny DSE. Niestety w przypadku x90j częściej widziałem DSE a właściwie był bardziej intensywny niż w przypadku Samsungów. No i te niedoświetlone rogi, jak dla mnie strasznie wygląda. Wg mnie kupno TV w tych czasach to szukanie tej jednej dobrej sztuki, bo patrząc na obecne tv to mój 7 letni Samsung ma mniejszy DSE niż te nówki za sklepu."

X90j to następca xh90, wypadł nawet gorzej w kluczowym aspektach w porównaniu rtings. Nie warto dopłacać ani wymieniać.

XR nie radzi sobie też tak dobrze ze słabszym sygnałem jak x1, nacisk kładziony jest na 4k
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 65PUS9435 za 4300 zł jest dostępny dla niebieskich członków forum.
Jak będziesz niebieski to dodatkowo z pakietem gratisów o wartości 500 zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są dobre.
Philips ma lepszy HDR, skalowanie otwarty system, lepsze multimedia.
Jak będziesz niebieski masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł .
 
Do góry