Telewizor do sypialni 43 cale

darek2961

New member
Witam wszystkich.
Pomożecie ? :)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 12m2 (sypialnia)
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2 - 2.5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? -raczej na wprost.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? -wiszący
6. Jak słońce świeci w pokoju ?- z prawej strony od telewizora
7. Jaki masz obecnie telewizor ? - SONY KDL-40R470A
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? - funkcje smart, Netflix, duża ilość obsługiwanych formatów - filmy na pendriwe
9. ***Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? netflix 4K + pendriwe
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? -w przyszłości soundbar
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? -pewnie około 2
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? -bez znaczenia
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? -filmy
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? - sporadycznie
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? - raczej nie
16.***Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? - wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? -chyba najlepiej 43 cali,
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? -słaba jakość wykonania, wypłowiałe kolory, słaba widoczność w przypadku ciemnych ujęć, problemy z oprogramowaniem smart
19.***Preferencje co do marki ? -brak
20.***Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? - nie
21.***Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? - najlepiej 2000

Dzięki za pomoc : )
 

fish1

New member
Czy jest szansa że TV philips 43pus7303 pojawi się w Waszym sklepie? I jeżeli tak to z jaką ceną dla śmiertelników i niebieskich? :)
 

civil

New member
Czy ktoś miałby okazję sprawdzić czy Philips 43PUS7303 ma matrycę VA? bo mam podobny dylemat jak w tym wątku i skłaniam się ku Philipsowi PUS7303 tylko że myślałem iż najmniejsza wielkość to 50 cali ale przez przypadek wyskoczyło u wujka google że jest 43 i wielkość by mi pasowała cena między jednym i drugim to różnica tylko 200 zł i jedyne co mnie powstrzymuje przed kupnem to informacje na temat matrycy a nie mam gdzie tego sprawdzić :/ będę wdzięczny za informacje
 

civil

New member
ok czyli 50' ma 55' może ma VA a 43' ? zależy mi na tym aby zweryfikować , bo nie mam jak tego sprawdzić samodzielnie , niestety dostępność jest raczej tylko w sieci a nie w sklepach stacjonarnych niekoniecznie - czy mógłby Ktoś z użytkowników zweryfikować i dać znać?
 

civil

New member
to juz widziałem ale tam jest napisane w pierwszej linijce - 42,5in , IPS,VA, Direct LED --- itd.
Jak to interpretować ? czy naprawdę nie ma nikt możliwości zweryfikowania tego rozmiaru?!?
 
Do góry