Telewizor do serwera Qnap

gmario

New member
Witam (ponownie)
Powróciłem do Was po kilku latach...choć przez ten czas parę razy wpadałem okazjonalnie.
Poszukuję Waszej rady wynikającej z Waszego użytkowania TV.
Poszukuję TV do serwera Qnap ts251+, dokładnie odtwarzania po sieci - DLNA. Tak, wiem Qnap ma hdmi i można go podłączyć bezpośrednio. Wolałbym uniknąć tego
Stary salonowy TV 46W5500 jak to stary Sony , nic lub bardzo nie wiele odtwarza - bardziej na chybił trafił z formatami.
Mam też LG LF652V w sypialni i ten radzi sobie świetnie - chyba nie trafiłem jeszcze czegoś z czym by sobie nie poradził (oczywiście z tego co potrzebowałem). Raczej nie do dostania teraz w sklepach w wersji 50 cali.
Czyli podsumowując potrzebuje 48-50 cali do odległości 2,5-3m. Oglądanie bajek, filmy, nc+, trochę piłka nożna, ps4. Głównie dzień ale niestety nie tylko na wprost ale pod kątem - IPS się nie boję bo mam. Z tyłu, lekko z boku wielkie okno ale to i tak mało istotne bo mam założoną plexe ochronną - bo dzieci i zasłony na okno.
Bardziej zależy mi na multimedialności sieciowej niż na czerni - czytanie róznych formatów plików :) - jak poczytałem przez 3 dni forum to i tak doszedłem do wniosku, że technologia lcd prze te lata jak poszukiwałem poprzedniego Sonego nie poszła do przodu jeżeli chodzi o clouding i banding :)

Budżet niestety mierny 2,5-3,5tys. FHD/4k - nie upieram się bo wiem jak z budżetem.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na 50" - kasy wystarczy na 4k i 100Hz :
- Philips 49PUS7101 za 3650 zł
- Philips 49PUS6561 za 2999 zł
 

gmario

New member
Kiki
a jak jest z czytaniem formatów video/audio po sieci w tych Philipsach bo Qnap przestał wspierać Kodi w najnowszych softach?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W Philipsach masz wsparcie z poziomu Androida.
Tam jest Kodi 17 i działa znakomicie.
Ważne aby nie wgrywać niepotrzebnych wtyczek.
 
Do góry