Telewizor do pubu

Malas2

New member
Witam.
Interesuje mnie zakup telewizora full hd(z 3D) do pubu sportowego. Przekątna ekranu powinna mieć 50 cali. Jako, że nie znam się zbytnio na całym sprzęcie proszę Was o pomoc. Bardzo ważna jest tutaj jakość obrazu. Na ten cel mogę przeznaczyć 5-6 tysięcy złotych.
Pozdrawiam.
 

RAISER

New member
Jak do pubu to najlepiej plazmę Panasonica z szybą ochronną ;-) Chociaż nie wiem czy dostaniesz taki duży rozmiar + Full HD + 3D w podanej przez ciebie cenie...
 
Ostatnia edycja:

kowal801

New member
Bez reklam
A przy tej cenie okularów, optymistycznie finansowo to nie wygląda.:lol:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Malas2

New member
No to w sumie bez 3d może być. Cenę podałem w mocnym przybliżeniu. Jak pisałem: nie znam się na sprzęcie;)
Pozdrawiam.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Witam.
Interesuje mnie zakup telewizora full hd(z 3D) do pubu sportowego. Przekątna ekranu powinna mieć 50 cali. Jako, że nie znam się zbytnio na całym sprzęcie proszę Was o pomoc. Bardzo ważna jest tutaj jakość obrazu. Na ten cel mogę przeznaczyć 5-6 tysięcy złotych.
Pozdrawiam.
Malas szkoda kasy do pubu 3D:fool:przyszło by z 10 piwoszy i co 10 par okularów potrzeba:roll: poza tym po alkoholu nie jest wskazane oglądanie 3D paw gwarantowany:D Poważnie kup plazme 50 cali np panasonica S20 lub G20 i morzesz puszczać sport emocję gwarantowane:eek:k:
 

pawel110

New member
Witam.
Interesuje mnie zakup telewizora full hd(z 3D) do pubu sportowego. Przekątna ekranu powinna mieć 50 cali. Jako, że nie znam się zbytnio na całym sprzęcie proszę Was o pomoc. Bardzo ważna jest tutaj jakość obrazu. Na ten cel mogę przeznaczyć 5-6 tysięcy złotych.
Pozdrawiam.

Tylko Plazma 50' - nie ma problemów z kątami (tak jak przy LCD), a przecież goście będą patrzeć z różnych stron...

Panasonic, Samsung, LG
 
Do góry