Telewizor do PS4

KamilX360

New member
Witam szukam tv do PS4. Głównie będzie on do tego służyć i do telewizji. Mój maksymalny budżet to 1700 zł. Większość czasu będę spędzał na grze on line więc niski imput lag będzie dobrym rozwiązaniem.
Rozmiar jak największy tym lepszy.
 

Duch87

New member
Bez reklam
Do PS4 i w ogólne innych kontroli to najlepiej jakiegoś Philipsa wybrać - mają najniższy input lag na rynku i b. dobry obraz. Do 1700 zł nie będziesz miał wielkiego telewizora. Może Philips 40PFL3208H? Sprawdź go i daj znać :)
 

Kamil91PL

New member
Witam, i co kolego kupiłeś?:) Jakieś relacje może mógłbyś zdać??:) Panowie a jaka firma wg was jest najlepsza (najbardziej zaufana w razie gdy coś się posypie??) Stoję przed problemem co kolega zakładający temat... Wymagania podobne, do gier pod PSa, 39/40 cali, granie wieczorem, dobre odwzorowanie barw naturalnych, dobra czerń, około 1700zł... Na mojej liście są:
1. Sony KDL-40R470A (1850zł)
2. Philips 40PFL3208H (1700zł) Smart TV; 100Hz
3. Philips 40PFL3188H (1700zł)
4. Panasonic TX-L39E6EK (2000zł) Blacklight Blinking
5. Philips 42PFL5008H (2300zł) Smart TV, Ambylight, 300Hz
6. Sharp LC-39LE350V-BK (1900zł)
7. Philips 39PFL4208H (2100zł) 200Hz
Ceny takie bo mam zamiar kupić w sklepie EURO na raty... 2-chyba najbardziej mnie przekonuję, zastanawiam się czy warto dopłacić 600zł do nr.5 ze względu na ambylight?? (Ga warta świeczki?? Tym bardziej że jest to ambylight wersja 1???) Jeżeli ktoś może to niech napiszę czemu ten model tak, czemu ten nie, czy 100Hz starczy czy za mało... Mimo to przed zakupem osobiście zobaczę na żywo te cacka.. dzięki z góry
 

Kamil91PL

New member
Chyba pofatyguję się laptopa ze sobą wezmę do sklepu... HDMI tylko nie mam.. może jakby użyczyli to bym sprawdził jakie jest opóźnienie obrazu
 

Kamil91PL

New member
To nie zapomnij się pochwalić jak już coś będziesz miał;D To może inaczej...
1. Jakie firmy mają dobre matryce??
2. Co jest ważne przy wyborze tv?? Jak dla nas do PS oczywiste że Input Lag<50ms, ile Hz optymalnie?? (wg mnie powinno być 100Hz spoko, PS4 i tak będzie działał z max 60FPS, więc jaka różnica będzie 100 vs 200Hz??
3. Warto dopłacić parę zł do 200Hz??)
4. Na jakie dodatkowe funkcje matrycy zwrócić uwagę: ambylight Philipsa, Blacklight czy jeszcze inne???
 

tdx

New member
Bez reklam
ad2 im więcej tym płynniej @60Hz tyle daje konsola reszta w zależnosci od producenta odpowiedni upłynniacz działa (motion plus, trumotion itp)
ad3 to zawsze lepszy TV ale skok cenowy jest duży
ad4 to nie funkcja matrycy tylko TV
 
Do góry