Telewizor do PS4 (Full HD - 40")

mlyko

New member
Hej, hej, hej!
Potrzebuję rady i pomocy, od doświadczonych i znających się na temacie fachowców.
Postanowiłem zwolnić telewizor rodzicom i przenieść swoją konsolę PS4 z salonu do swojego pokoju.
Z powyższym chcę kupić telewizor, który z konsolą PS4 będzie sprawował się świetnie.
Rozdzielczość 4K nie interesuje mnie wcale.
Full HD (nie zamierzam kupować PS4 Pro i zmieniać obecnej)
Z telewizorem będzie działać Konsola, NC+ (z czego konsola będzie używana częściej)
Posiadam mały pokój więc 32-40" myślę, że będzie okey.
Więcej informacji podałem niżej:


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 4.50m x 1.50m (pokój mały, prostokątny)
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 1-1.5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Tylko małe drzwi balkonowe od strony południowo-zachodniej.
Mało słońca.
7. Jaki masz obecnie telewizor? W Salonie posiadam Philips 46PFL7007 (rodzinny, na tym gram na PS4 jednak teraz kupuję swój, do swojego pokoju)
8. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? NC+ i konsola PS4
10. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 5-7h
11. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Tak
12. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Informacja, dokument, sport
13. Czy zamierzasz serfować po internecie? Nie, mam od tego PS4 i Komputer
14. Czy zamierzasz grać w gry? TAK
15. Preferencje co do marki? Nie mam, jednak chciałbym uniknąć Samsunga (nie to nie przez Note 7)
16. Preferencje co do wielkości? Na taki mały pokój podejrzewam, że wystarczy 32-40"
17. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorem, weekendy raczej od Południa
18. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1500-2000zł (chcałbym się zmieścić w tym przedziale cenowym.
19. Jak często wymieniasz telewizory w domu? W swoim pokoju nie miałem jeszcze.
20. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Tak
 

mlyko

New member
O!
kiki dzięki wielkie za podanie modeli, sprawdziłem wszystkie 3 i najlepiej wychodzi w opiniach Panasonic 40DS630
Jak tutaj wygląda z kalibracją? tego Panasonica?
 
Do góry