Telewizor do konsoli, angielski rynek

Phos

New member
Witam, poszukuje telewizora, lecz zupełnie się nie znam na tym, googlować też ciężko, bo wiele wyników polskich nie pokrywa się z angielskimi.

Telewizor mam zamiar podłączyć pod ps3, oglądać filmy przez usb z dysku zew w avi, mkv z napisami bez problemów (Mój drugi tv obsługuje tylko napisy zapisane za pomocą liczb w {}{}, nawiasy [][], albo czas typu 00:14:54 są nieobsługiwane) W przyszłości może podłącze jakiś dekoder, ale na razie się nie zanosi. Łatwy dostęp do hdmi, żeby podłączyć szybko kompa, poluje w minimum 32 cale i nie ukrywam, że fajnie by było mieć coś większego, będę oglądał z 2.5-3.5m, budżet 350-450 funtów.

Sklepy które najbardziej mi pasują:
Reacher Sounds, Argos, Asda, Pc World, Tesco, Currys.

Chciałem dać linki, ale blokada antyspamowa mi to uniemożliwiła.
 

mateo85

New member
Jeśli chodzi o napisy do filmów raczej samsung i lg obsługują wszystkie formaty miałem podobny dylemat wybrałem sharpa 40 le831(niewidoczny inputlag też gram na ps3) kupiony na directtvs .co.uk była promocja 489funtów jestem mega zadowolony do filmów polecam player np egreat r6s łyka wszystko plus 3d.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

Phos

New member
#mateo85 Problem właśnie mam na samamsungu

Oba te sharpy mocno przekraczają mój budżet... Jedyne co znalazłem w miarę zbliżonego to ten link tnij. org/ quz7

Niby podane jest, że w pc worldzie kosztuje 499 funtów, ale po wejściu w link pokazuje się inny model, który na pierwszy rzut oka już się rożni
 
Do góry