Telewizor do grania

PscPolska

New member
Witam,

Właśnie poszukuje telewizora który głównie ma służyć do grania na konsoli xbox 360 i do natępnej która wyjdzie w ciągu 12 miesięcy.

Chciałbym żeby ten telewizor kosztował do 2000zł, 40-42 cali, Full HD.

Z zebranych informacji wiem że telewizor do gier ma mieć jak najmniejszy imput lag i głównie powinno się kierować tym parametrem, z tego co wyczytałem dobrze by miał tylko 60hz gdyż większa ilość powoduje że imput lag staje się większy. Najlepsza do gier jest plazma ale na nią to raczej mnie nie stać ( jeśli miałbym kupować to tylko panasonic ) dlatego jestem zdecydowany na LCD z podświetlaniem lampowym lub ledowym.

Ale nie uzyskałem informacji na kilka pytań:

1) Między innymi z tym odświeżaniem obrazu, czy przy grach odczuwalna jest różnica pomiędzy 50, 60 czy 600hz ??

2)Który telewizor będzie spełaniał wymagania powyżej ??

3) Czy jest coś jeszcze co powinienem wiedzieć przy wyborze telewizora do gier ??

4) Tu pytanie co do plazm, czy to prawda ż jeśli długo wyświetla się stał obraz to może on być "wypalony na stałe na matrycy" i czy w tej cenie znajdzie się jakaś sensowna plazma ??

Z góry dziękuje za pomoc
 

PscPolska

New member
Faktycznie ten model jest bardzoooo interesujący, póki co to dla mnie numer jeden zwłaszcza że można go kupić już za 1800zł. Ale bardzo proszę o podanie jeszcze jakiś innych modeli w tej cenie
 
Do góry