Telewizor do gier i filmów (PC) - 2500 zł

Jacgues

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 3.5x3m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1,5-2.5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? będzie wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? okna są na przeciwko ekranu - wschód
7.Jaki masz obecnie telewizor ? -
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? niski input lag i dobry obraz. Żadnych bajerów nie potrzebuję.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? HDMI 1080p
10.Jakie urządzenia ? komputer, smartphone
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 2-3h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? koniecznie matowa
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Dokumenty, polityka, filmy
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Jak najbardziej, ale do TV podłączony będzie komputer. Funkcja smartTV i moduł wifi są mi zbędne.
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Przede wszystkim będę grać w gry. ~ 65% czasu
16.Preferencje co do marki ? Sądzę, że w tym wypadku najlepszy będzie Sony. Specjalnych preferencji nie mam.
17.Preferencje co do wielkości ? 42-48
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Tandeta, wysoki input lag, masa zbędnych bajerów, zamiast porządnego obrazu, co w tego typu urządzeniu powinno być priorytetem.
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? różnice, gram na ogół w dzień, a oglądam wieczorem
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? około 2500 zł (do ewentualnego nagięcia)
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie zależy mi na tym.

Na dobrą sprawę telewizor nie musi mieć nawet głośników czy tunera TV - i tak najprawdopodobniej nigdy ich nie użyję. Sprzęt będzie pracować podpięty do komputera i zewnętrznych głośników.

Z góry dziękuję za pomoc
 
Do góry