Telewizor do biura

Martinez28

New member
Cześć,

szukam telewizora LED do biura w rozmiarze 46" - bez bajerów, ma służyć do prezentacji. Rozważam 2 opcje Samsung UE46F5300 i Philips 46PFL4358H/12 - wybór padł z uwagi na budżet (do 2500 z montażem i dostawą). Co o tym myślicie? Może moglibyście coś polecić?
Czy telewizor odtworzy prezentację w ppt?
Z góry dziękuje.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Z USB nie odtworzy, musiała by być przerobiona do formatu "filmowego" typu mp4, lub podłączone zewnętrzne źródło sygnału typu tablet/laptop, które taki format obsługują.
Można też pomyśleć wtedy o połączeniu po Wi-Di, jeśli laptopy wspierają taki system.
A co do tv, to jakieś wymagania dodatkowe? Bo te są na tyle ogólne, że wszystko sobie chyba poradzi.
 

Martinez28

New member
Jeśli chodzi o dodatkowe gadżety to zastanawiałam się nad WiFi jednak okazuje się, że tak naprawdę nie unikniemy kabla HDMI, żeby wyświetlić widok z komputera na monitorze...
Najbardziej zależy nam na jakości obrazu, niskiej cenie, wejściach HDMI i USB.
Znalazłam Panasonic TX-50A300E w cenie 2000 z - co o tym myślicie?

 

Martinez28

New member
Jeśli chodzi o dodatkowe gadżety to zastanawiałam się nad WiFi jednak okazuje się, że tak naprawdę nie unikniemy kabla HDMI, żeby wyświetlić widok z komputera na monitorze...
Najbardziej zależy nam na jakości obrazu, niskiej cenie, wejściach HDMI i USB.
Znalazłam Panasonic TX-50A300E w cenie 2000 z - co o tym myślicie?
oj widzę, że ktoś już proonował ten TV :) czy cena 2000 przy 50" nie powinna budzić podejrzeń?
 

marcin.dtr

New member
Hej!
Podbijam temat telewizora do firmy.
Szukam czegoś w przedziale 50-55" do sali konferencyjnej, bez zakrzywionego ekranu z WiFi, portami HDMI (to standard).
Na telewizorze będą wyświetlane prezentacje, filmy i zdjęcia.

Możecie coś polecić?
 
Do góry