Telewizor do biura 50-60 cali

000loki

Member
Cześć,

poszukuję TV do biura. Będzie on wykorzystywany do podłączenia z laptopem i robienia prezentacji - szkoleń, do konsoli PS4 Pro, oraz od święta telewizji (pewnie przez internet i pewnie będą to mecze).

Cena - myślę, że do 3000 - ale jeśli będzie warto dopłacic parę złotych to czemu nie.

1. Odległość od ekranu 2-3 m na wprost.
2. Jak słońce świeci - nie ma okien :)
3. Jak duży jest pokój: 5x4
4. Preferowana technologia: nie mam preferowanej - na co budżet pozwoli :)
5. Jaki masz obecnie telewizor? w domu 55kdl805c
6. Jakie programy najczęściej oglądasz nie będzie po za piłką od czasu do czasu
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: cały dzień
8. Telewizor jak jestem w domu chodzi kiedy potrzeba do szkoleń (max 2-3h dziennie).
9. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? 40%-PC 40%-PS4 20%-TV (przez internet)
10. Siedzicie na wprost telewizora czy również z kątów bocznych- na wprost / 15-30stopni
11. Czy ważne jest wifi ? Może być
12. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, Netfix - VOD nie mam doświadczenia chyba raczej tak.
13.Telewizor będzie wisiał.

Dzięki!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz extra modele:
- Philips 55PUS7303 za 3099 zł
- TCL 55C7006 za 2699 zł
- Thomson 55UC64 za 2399 zł
- Philips 55PUS6262 za 2199 zł
- TCL 55DP660 - za 2599 zł
- Hitachi 55HZT66 za 2399 zł
- TCL 55S7906 za 2199 zł
Wszystkie z pakietem dodatkowo !
 

000loki

Member
2 pytania.

1. zastanawiam się czy do tych wymagań kiedy pokój może zostać całkowicie zaciemniony to nie pójść w projektor?

2. Czym się różnią te 2 philipsy, skoro mają matryce 60hz oba, a różnica w cenie to prawie 1000zł?

Jak długo musielibyśmy czekać od zamówienia po wysyłkę?

Pozdrawiam,
Marcin
 

agricola

New member
7303 ma matrycę VA, więc jak pokój zaciemniony to przyda się głęboka czerń, która jest przecież mniej widoczna niż na matrycy IPS. Projektor jako urządzenie mnie trwałe - ja bym nie chciał, ale to Twoja decyzja, bo tak naprawdę nie wiemy w jakim warunkach będziesz oglądać.
 

000loki

Member
No tak, ale tak sobie myślę, że to jest TV do biura. Więc jedynie co by mnie przekonało, to mniejsze smużenie w Fifie 18 kiedy będziemy grać w ramach przerwy czyli może z 30min dziennie. Poza tym to raczej do prezentacji będzie i to też nie dla dużej liczby osób. Gdybym miał na tym filmy oglądac w domu to troszkę inaczej, a tak zastosowania czerni samej nie widzę. No chyba, że jest coś ponad tę czerń?
 

Duch87

New member
Bez reklam
Philips z ambilightem zrobi duże wrażenie na prezentacjach, szczególnie dla klienta. Warto o tym pamiętać :).
 

000loki

Member
Philips z ambilightem zrobi duże wrażenie na prezentacjach, szczególnie dla klienta. Warto o tym pamiętać :).


No tak, ale to 55PUS6262 też ma ambilight z tego co wiem? wygląda tylko na różnicę IPS vs VA na chwilę obecną i pewnie gdyby to było kupno do domu to bym rozpatrzył, ale że to do biura..
 
Do góry