Telewizor do 6000 pln

crosq

New member
Witam!

Potrzebuje dobrej rady :)

Poszukuję pomocy przy wyborze telewizora.

Szukam czegoś do 6 000 zł. Telewizor będzie używany głównie do grania na konsolach, oglądania Netflixa i sporadycznie filmów Bluray UHD.

Mocno zastanawiam się nad modelem SONY KD-55XE9005, ale sam nie wiem.

Obecnie posiadam wysłużonego już Philipsa PFL7008S.
Rozglądałem się również za nowym Philipsem, bo Ambilight jest kozacki, ale opinie są mieszane, a na OLED-a mnie niestety nie stać.

Proszę o opinie i porady:)

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled Philipsa ma tylko pozytywne oceny i wygrywa z telewizorami LCD miażdżąco:
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...ng-55q7-na-specjalnym-pokazie-w-londynie.html
A z Ambilightem masz nie schodzący uśmiech na twarzy.
Masz specjalny pakiet dla niebieskich członków forum.

Natomiast w klasie cenowej w październiku pokaże się nowy model Philipsa z Quantum DOt 55PUS8602 i z ambilightem w extra specjalnym pakiecie dla niebieskich członków forum.
 

crosq

New member
Oled Philipsa ma tylko pozytywne oceny i wygrywa z telewizorami LCD miażdżąco:

A z Ambilightem masz nie schodzący uśmiech na twarzy.
Masz specjalny pakiet dla niebieskich członków forum.

Natomiast w klasie cenowej w październiku pokaże się nowy model Philipsa z Quantum DOt 55PUS8602 i z ambilightem w extra specjalnym pakiecie dla niebieskich członków forum.

Wiem, że OLED wygrywa, ale tak jak wspomniałem - niestety, ale 9000zł jest sporo ponad mój budżet.

Pisząc o mieszanych opiniach miałem na myśli zwykłe telewizory Philipsa.

Ciekaw jestem czy ten nowy 55PUS8602 zmieści się w budżecie do 6000zł i jak będzie wyświetlał treści HDR.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 55PUS8602 będzie w cenie 6999 zł
Ale jak będziesz niebieski to cena znacznie niższa z kalibracją gratis, Uchwytem gratis, montażem gratis, dostawą gratis.
 
Do góry