Telewizor do 5500zł

krishd

New member
Dzięki. To wychodzi jednak że ogólnie cyferkami.

Znalazłem w sieci taką informację Prawda to jest?? Bo to zmienia wtedy moje podejście do zakupu tego TV.
"...input lagiem w telewizorach Sony Bravia z modeli z 2016 roku. Teraz blokują wszystkie tematy na ten temat jakie pojawiają się na forum. Czy to próba podtrzymania dobrej sprzedaży tych telewizorów na okres świąteczny?"
 

Caravela

New member
Ja sie tez zastanawiam nad kupnem Sony tyle tylko ze w wersji KD-65XD85, i tez juz mam mentlik w głowie. Nie znam sie na parametrach telewizorów i po pierwsze nie wiem czy on bedzie miał lepszy obraz niż mój obecny tv Sony kdl-47w805a, a po drugie czy odległość sofy do tv 2,9metra nie jest za mała na 65 cali:/ (na 55 cali to mi sie raczej wogole nie opłaca zamieniać)
 

Jarov17

New member
Kupiłem właśnie Sony kd-55xd8505 i mam dwa pytania , kupiłem telewizor w sklepie Kiki i niby gwarancja dla niebieskich za darmo ale skąd mam wiedzieć czy ona była robiona bo nie mam żadnego certyfikatu, dokumentu że coś takiego było robione .
A drugie pytanie czy do tego modelu są w zestawie dwa piloty czy jeden? Dzieki
 

polaris20

New member
W zestawie jest jeden pilot.
P. S ciekaw jestem jak twój gra po kalibracji u kikiego. Mnie trochę drażnią miejscami przesycone kolory szczególnie kolor skóry który jakby promieniuje mieszalem juz w ustawieniach ale coś mi nie idzie. Muszę znaleźć kogoś z usługą kalibracji

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Caravela

New member
Ja dzisiaj nabyłem 65xd85 w Sony center. Jutro wieszam i testuje.

Czy we Wrocławiu ktoś kalibruje telewizory?
A moze ktoś szuka 47cali 3D Sony w8 - mam na sell.
 

Marta84

New member
Po kalibracji powinienes dostac wydruk z ustawieniami.
Jest to konieczne w przypadku np. twardego resetu TV. Bez tego dokumentu nie bylbys w stanie ustawic prawidlowo ponownie TV.
 

Jarov17

New member
Po kalibracji u kikiego obraz wygląda fenomenalnie zajebiste barwy , naturalnie nic nie jest przesadzone naprawdę dobra robota , do czego mogę się przyczepić że w sklepie u kikiego 80zl za transport telewizora tyle zaplacilem a przysłali mi go najtańszym kurierem. Na telewizorze leżały opony jakieś płyty różne rzeczy, na szczęście się nic nie stało poza dość dużo dziura w pudełku od tv :)
 

klemens007

New member
Witam serdecznie.Podepnę się do tematu ponieważ sam stoję przed zakupem nowego tv.Poprzednie odbiorniki kupiłem właśnie z pomocą tego forum(pełne zadowolenie) i mam nadzieje że i teraz także pomożecie.Tv jakiego szukam to 49-50".Odbiornik będzie mocno "eksploatowany"z ps4pro. Zależy mi na 4K i HDR. Zwróciłem uwagę na sony xd-8305 tylko nie mogę się doczytać jaki ma imputlag .Mogę go wyrwać za naprawdę dobrą kasiorke .Zastanawiałem się jeszcze jeszcze na samsungiem ks-7000 i ks-8000 ale czy do tego drugiego warto dopłacać?A może coś innego?
 
Do góry