Telewizor do 4000 tys

zgred2323

New member
Witam potrzebują o radę jaki telewizor do użytku codziennego. Telewizor będzie tak naprawdę używał wszystkiego po troszku konsola ps5, TV jak i HBO. Netflix itp.
Wymagania :
-55 cali
-hdmi 2.1 do konsoli
Zastanawiam się nad philips pus8857 bo są na niego promocje i idzie wychaczyc do 4 tys już go
 

mpDante

Member
Bez reklam
Jak przeglądaniesz inne podobne tematy to coś dla siebie znajdziesz, takich tematów są dziesiątki i w każdym niemal to samo.

Philipsa nie polecam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips w tej klasie będzie bardzo dobrą ofertą - ma wszystko czego potrzebujesz .
Jest za 3799 zł z pakietem - więc mieścisz się też w targecie.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Kupisz, tylko drożej niż 55"... oledy 48C21, Samsung 50QN85, 50QN90, 50QN91, ewentualnie na ceneo widziałem jeszcze Sony 50X90J...

Poza tym, do PS5 nie musisz mieć 120Hz... ważne, żebyś miał hdmi 2.1.

Btw. Np. taki TCL 55C635 potrafi dać 120Hz w 1080p, ale w 50" tego nie widziałem na pudle.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Kupisz, tylko drożej niż 55"... oledy 48C21, Samsung 50QN85, 50QN90, 50QN91, ewentualnie na ceneo widziałem jeszcze Sony 50X90J...

Poza tym, do PS5 nie musisz mieć 120Hz... ważne, żebyś miał hdmi 2.1.

Btw. Np. taki TCL 55C635 potrafi dać 120Hz w 1080p, ale w 50" tego nie widziałem na pudle.
No to jaki 55 cali? Z tego co czytałem we wszystkich testach to bez 120Hz konsola nie będzie wykorzystywała swoich możliwości. TCL 55C735 warty zainteresowania?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Kup sobie tego philipsa i sam sprawdź. Zamów go przez neta z odbiorem w sklepie i jak Ci nie spasuje to oddasz i po sprawie...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips ma 120Hz i ma świetną jkość w klasie cenowej.
Ma najnowszy procesor, ambilight i najnowszy system.
 

mpDante

Member
Bez reklam
I pewnie beznadziejną matrycę, jak większości Philipsów... Chociaż mogę się mylić ;)

Patrz wyżej co napisałem o Q80, jest chyba tańszy od Philipsa, przynajmniej o klasę lepszy (fald 50 stref, lepsze i dodatkowe głośniki, wyższa jasność)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mylenie się jest permanentną cechą człowieka.
Samsung niestety nie ma wszystkich HDRów, Philips ma.
Ma świetne skalowanie , najnowszy procesor.
Philips ma większą pamięć i większą wydajność.
 
Do góry