Telewizor do 3500zl

Sadix7

New member
Witam. Poszukuje tv 4k max 55 cali, najlepiej 50. Telewizor ma mieć 100hz lub 50 ale płynny obraz, głównie używany do netflixa, sportu, więc fajnie jakby miał dolby vision,atmos. Aktualnie mam tcl ep640 50 cali ale to klatkowanie mnie wykańcza. Przeważnie używany w ciemnym pomieszczeniu. Modele które miałem na myśli to
- Sony KD-49XH8505
-Sony KD-55XH9096
-Samsung QLED QE55Q77TAT
-LG 49NANO867NA
- TCL c715 50 QLED
LG kusi wielkością, ale nie wiem jak działa ten ich system. Proszę o poradę lub może polecicie coś innego w tej cenie. Jeśli to coś zmieni to mogę stać się niebieskim członkiem:) ps. Najlepiej jakby tv był z Euro RTV, bo interesują mnie raty od nich.
 

Petru23

Banned
@up
Zes wypalił z tym xf

Teoretycznie naj będzie hx9 ale jest bardzo dużo problemów z systemem. To samo h85. Czytając o serwisie aż ciarki przechodzą. Wczoraj zrezygnowałem z h80 z MM za 2500 właśnie z tego powodu.
Tcl to daj sobie spokój.
LG mimo matrycy 120hz ma ruch na poziomie 60hz matryc. I trafi Cię szlag z powodu braku czerni.
Samsung wydaje się być tu najkorzystniejszy.
 

j@j

Member
xf9005 tylko z wystawki może być ja mam xh9005 i jak narazie ten problemów nie ma większość pisała o xh9096.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy jeszcze kupisz xf9005 , rozeszły się jak ciepłe bułeczki mimo iż jego produkcja została przedłużona , Nie dawno jeszcze były ale już chyba nie ma w sklepach

Sory jeszcze są na allegro ale ceny podnieśli o 200- 300 zł
 
Ostatnia edycja:

Sadix7

New member
Nas się pytasz?
O xh9 masz cały wątek. Przerażający bym powiedział. Z tego też powodu odpuściłem sony i kupiłem coś, czego jestem zadeklarowanym przeciwnikiem - samsunga

No skoro nie miałem styczności z technologiami dolby to pytam Was, chyba logiczne ? Oczekuje odpowiedzi od kogoś, komu tv służy do netflixa i miał styczność z telewizorem z dolby i bez.
 

Petru23

Banned
No to miałem tv z dolby i tak. Różnica, przynajmniej w gx810 była widoczna. Jak dobry HDR w telefonie przy fotkach. Ale nie porównywalem tego samego filmu w HDR i w dv. Tv miałem krótko, ale to akurat sprawdziłem.
 
Do góry