Telewizor do 3000zł

Pan_Borowik

New member
Hej,

stanąłem przed wyborem TV dla rodziców. Budżet to max. 3000zł.
Przeznaczenie - telewizja HD i SD - głównie kanały popularnonaukowe, ale też sport czy filmy. Ogólne po prostu.

Sam posiadam Panasonica P50ST60E i jestem bardzo z niego zadowolony, dlatego też w pierwszej kolejności przyszedł mi do głowy P42ST60E. Nie wiem tylko, czy jeszcze jest "do dostania".

Pytanie nr 1: czy jest sens w ogóle oglądać telewizory LCD? Różnica w ewentualnym poborze mocy mi nie przeszkadza. Jeżeli tak, to jakie modele?

Pytanie nr 2: czy w tym przedziale cenowym jest coś lepszego od tego Panasonica? A jeżeli jest już nieosiągalny, to na jakie modele plazm warto spojrzeć?
 

digitalus

Banned
Witam
Jesli nie ma juz w sklepach st60 to nie masz duzego wyboru .Plazme produkuje jeszcze lg i samsung.42 calowe plazmy lg i samsunga hd-ready.Tylko panasonic produkowal 42 calowe plazmy full-hd.
W internetowych sklepach jest jeszcze plazma hd-ready panasonica tx-p42x60e.Bardzo dobry telewizor w korzystnej cenie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Raczej nie dostaniesz plazmy.
Ale teraz w klasie cenowej dostaniesz extra modele:
Panasonic 42AS650
Philips 42PFS7109z ambilightem
Toshiba 42L7453 ze strefowym podświetleniem led
Sharp 42LE760
 

lcobra

New member
Panasonici są jescze do dostania tylko w wybranych marketach, widziałem niedawno w warszawie na targowej. Sam jestem bardzo ciekaw jak wypadają przy nim nowe modele, podane przez Kikiego...
 

lookerq

New member
A jaka wielkość Cię interesuje? Jeżeli to ma być coś dla rodziców to polecałbym troszkę dopłacić i kupić im LG z WebOsem. Powód? Dużo prostsza obsługa, więc rodzicom będzie na pewno wygodniej. A obraz i dzwięk również bardzo dobry.
 

prezy

New member
Bez reklam
Zwolenników plazm było i jest zapewne wielu. Osobiście się do nich nie zaliczam.
Jednak uważam, że każda technologia ma swoje zalety i wady i wielka szkoda, że rynek odsyła plazmę do lamusa :)
Niestety w historii techniki często tak bywało.
 
Do góry