Telewizor do 19m2 do 4000zł.

Szymszon

New member
Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 19m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? Różnie. Domowników jest 4 razem ze mną.
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost, bokiem jeśli są goście i nie zmieścili by się "na wprost".
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Dosyć mocno
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Sony vega 29 cali
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Co się da
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? dekoder poprzez hdmi, cyfrowy
10.Jakie urządzenia ? blue ray, magnetowid (do końca nie wiem czy uda się mame przekonać do zrezygnowania z niego :p), może ps4, yamaha pianocraft, również przez hdmi, z czego wynika, że fajnie jakby miał trochę tych złącz.
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? Max 10 godzin dziennie.
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? I ta i ta może być
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport i filmy sensacyjne/horrory
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Nie jest mi to potrzebne, ale jeśli ma mieć, to czemu nie. W zasadzie obecna yamaha już ma tą opcję.
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Najpewniej tak, 3-4 godzinki dziennie, o ile będe miał czas i o ile kupię ps4.
16.Preferencje co do marki ? Nie mam. Słyszałem ostatnio dużo o Toshibach...ale ma być po prostu dobry. Kilka modeli różnych firm, żebym mógł z nich wybrać. Rozejrzę się za tymi co podacie oczywiście po sklepach, żeby samemu też ocenić.
17.Preferencje co do wielkości ? Jaki największy mógłby być w moim pokoju?
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Smużenie i nie wyraźny obraz sd (w stosunku do obecnego, poczciwego sony vegas), bynajmniej w tych tańszych modelach.
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Raczej wieczorami, ale w dzień trochę też.
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4000zł.
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Jasne, jak najbardziej chciałbym żeby miał. Pasywne czy aktywne?. Sam nie wiem...tak jak mówiłem, podajcie prosze kilka różnych modeli, dobrych modeli.

Generalnie, najważniejsze żeby było widać jak najwięcej, nawet jeśli czasem trochę na niego słońce "przyświeci". Niestety nie ma u mnie idealnego położenia dla tv. Fajnie gdyby miał trochę wejść hdmi, tak, żeby np. podłączona wieża yamaha mcr 755 mogła odtwarzać dźwięk z tv, a także spełniać funkcję blu raya, czyli wyświetlać filmy na tym telewizorze. Fajnie jakby miał 3d, no i przede wszystkim wyraźny obraz, bez smug i innych "szmerów". Nie znam się całkowicie, dlatego zdaję się na Was. Z góry bardzo dziękuję!
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski, masz specjalna ofertę na telewizor i kalibrację gratis.
 
Do góry