Telewizor do 1800zł

Ceronix

New member
Witam.
Szukam telewizora do 1800zł najlepiej gdyby mial 48 - 50cali (odleglosc osoby ogladajacej od TV to 2metry). Moze Ktos polecic telewizor do tej ceny? Moze miec troche mniej cali...
TV glownie bedzie podlaczony do mocnego komputera z ktorego beda odpalane filmy, nie bede raczej gral na TV choc jesli bedzie niski imputlag to moze i zagram.
Jesli temat w zlym miejscu to przepraszam i prosze o przeniesienie (moj pierwszy temat)
TV Bedzie stalo w pokoju 21m2 6m x 3,5m na dluzszej scianie.
Kanapa bedzie stala 2,30 metra od TV, zazwyczaj bede ogladal sam czasem w 3 osoby.
Slonce w TV nie bedzie swiecilo (rolety).
TV bedzie podpiety pod komputer, raczej bede go uzywal do ogladania filmow niz do grania, ale zagrac pewnie tez sie zdazy... Co do telewizji jeszcze nie wiem co kupie bo narazie mam zwykla antene podlaczona do starozytnego tv..
Jesli jeszcze cos przydatnego mozna dopisac to prosil bym o informacje co (jestem zoltodziobem co do TV)
Dzieki, Ceronix
 
Ostatnia edycja:

japish911

New member
Hmm... a może Hy undai FLN48TS511 w zestawie z uchwytem i przewodem CH-101?
Mieści się w ramach cenowych, ma 48" FHD, smartTV, DVB-S(2)/T(2)/C, Hbb i Clear Motion Picture poprawiająca płynność ruchu. Zresztą masz tam całą specyfikację do wglądu, żeby lepiej przeanalizować czy CI odpowiada.
Osobiście miałem styczność z równymi Hy-undai'ami i bardzo miło je wspominam :)

PS. Czemu cenzuruję nazwę "H yundai"? XD
 
Do góry