Telewizor do 1500 zł

czaro91

New member
Cześć. Jestem tutaj nowym użytkownikiem forum.
Poszukuje telewizora dla mamy i siostry w przedziale cenowym do 1500 zł. Nie chce żadnych bajerów typu 3d, smart tv(nie ta cena i nie potrzebne). Telewizor ma cechować się dobrym stosunkiem jakości do ceny i mieć te około 40 cali. Będzie stać w pokoju gościnnym, w którym nie ma na nasłonecznia i nie będzie z tym problemu. Zależy mi na ładnym obrazie cyfrowej telewizji naziemnej, wyraźnym i głośnym dźwięku oraz na prostej obsłudze. Od czasu do czasu do telewizora będzie podłączany dysk przenośny w celu odtwarzania zdjęć bądź filmów. Odległość od telewizora to minimum 2 m będzie, a oglądanie programów z boku i na wprost. Telewizor ma stać na półce. Telewizor będzie używany z reguły wieczorem.

Mam 4 propozycje i bardzo proszę o opinie oraz fachowe porównanie telewizorów. Z góry dziękuje za pomoc.
LG LED 43LF510V
SAMSUNG LED UE40J5100
PHILIPS 40PFH4100/88
Sharp LC-40CFE4042E
 
Ostatnia edycja:

czaro91

New member
Dodam jeszcze, że w jednym ze sklepów, w którym codziennie są niskie ceny, sprzedawca oferował mi telewizor Sony KDL-40R455 za 1499 zł( przecena z 1699 zł). Teraz sprawdzałem na ich stronie internetowej i nie mają go dostępnego. Co jeszcze o nim możecie powiedzieć?
Przepraszam za post pod postem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak wieczorem to liczy się czerń i podświetlenie matrycy.
Z tych co wymieniłeś brałbym Sony .
 

czaro91

New member
W media e......, według ich strony www, to ten Sony jest za 1699 zł. Ja natomiast widziałem go w jednym sklepów tej sieci w cenie promocyjnej 1499 zł. Po sprawdzenie na stronie internetowej, pisze że w wybranym przeze mnie sklepie telewizor jest dostępny, ale może pochodzić z ekspozycji. Załączam zdjęcie. Zapomniałem po prostu spytać sprzedawcy tydzień temu o to, chociaż to powinien być jego obowiązek. Jeśli okaże się że jest z ekspozycji to nie warto go brać? Budżet mam do 1500 zł. W zamian tego Sonego, którego z wyżej wymienionych?
 

Attachments

  • media expert.jpg
    media expert.jpg
    56,6 KB · Wyś: 79
Do góry