Telewizor do 1000zł

cyklon

New member
Witam wszystkich forumowiczów.

Ogólnie sprawa wygląda tak, że teściowa już nie może znieść dzielenia TV wraz ze swoim małżonkiem i chce coś swojego :smile:.

Budżet jaki mamy to 900zł +/- także w temacie jest 1000zł. Tutaj jestem niezbyt rozpieszczany. Telewizor ma w zamyśle wisieć na ścianie. Myślałem maks 32 cale, full hd bez zbędnych bajerów. Będzie głównie używany do ogladania TV ew. coś z pendrive, Teściowa z komputerem na bakier.

Co myślicie o takim czymś?
Samsung UE32K5100 ( nie mogę wstawić linka, bardzo dużo dobrych opinii np. na stronie tesco )

Nie ograniczam się do danej marki, nie znam się na tyle na TV żeby decydować bez pomocy. Pomożecie? Dziękuje i pozdrawiam
 

mariuszgawel

New member
tez szukam czegoś dla dziadka do 1000zł na 80 urodziny i powiem szczerze, że łatwiej znaleźć jakieś opinie, recenzje sprzętu za 5-10k niż za tysiaka. ktoś z forumowiczów może podrzuci coś dla naszych dziadków ;)
 

pebe86

Member
Bez reklam
Mam w sypialni Samsunga 32J5100, którego dostałem z promocji Citibank.
Cóż mogę powiedzieć? Gra :)
Ciężko mówić o jakiejś przesadnej jakości obrazu na tak małym telewizorze, ale chodzi szybko, wygląda nowocześnie i estetycznie. Jakość obrazu zadowalająca. Ma nawet USB i czyta z plików praktycznie wszystko :)

Ale jeśli miałbym kupować tv dla starszego człowieka w tak ograniczonym budżecie, to chyba wolałbym iść w cale, kosztem renomy producenta.
Może coś w stylu TCL F40B3803?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
32" wiszący na ścianie + starsza osoba to praktycznie przekreśla szansę na dostrzeżenie różnicy w FHD. Celowalbym w Sony R4xx . Obraz mają nieziemski w porównaniu z konkurencją. Jednak sugestia o czymś większym wydaje mi się uzasadniona.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla dziadka to minimum 40"
I dostaniesz w tej klasie cenowej TCLa czy Skymaster.
Do oglądania telewizji i tak będzie kilka razy lepiej niż 32".
 
Do góry