Telewizor dla rodziców około 50 cali do 3000 zł

kiko1980

New member
Witam może ktoś pomoże przy wyborze telewizora jak w tytule

tv jako że dla rodziców to bajerów związanych z androidem nie potrzeba będzie głównie oglądana kablówka cyfrowa
Kiki przesłał mi kilka modeli ale może ktoś ostatnio przerabiał podobny temat i mógłby się wypowiedzieć i podać jakieś modele z własnego doświadczenia?
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Witam może ktoś pomoże przy wyborze telewizora jak w tytule

tv jako że dla rodziców to bajerów związanych z androidem nie potrzeba będzie głównie oglądana kablówka cyfrowa
Kiki przesłał mi kilka modeli ale może ktoś ostatnio przerabiał podobny temat i mógłby się wypowiedzieć i podać jakieś modele z własnego doświadczenia?

Polecam SONY 49X7056. Kupiłem mamie i gra naprawdę super. MA wyższą jasność od PHILIPS-a
 

12jojko

Banned
Nie bierz Philipsa, bo często trafiają się buble, ten Soniak powyżej powinien być OK, tym bardziej, że tańszy, a dla rodziców pewnie lepszym wyborem będzie IPS z dobrymi kątami widzenia niż VA Philipsa, Soniak powinien mieć również lepsze, żywsze kolory.
 

kiko1980

New member
no właśnie cały weekend przeglądam neta
odnośnie tego philipsa właśnie za dużo się naczytałem i mało przychylnie do niego podchodzę ten sony jest kuszący tyle że z jego dostępnością jest już bardzo ciężko
zaczynam czegoś właśnie szukać w ips bo telewizor u rodziców sam w sobie stoi pod kątem i z tego względu to byłoby lepsze wyjście chyba
a co myślicie o lg49nano863
 
Do góry