Telewizor dla rodziców max 3700 zł

pioraj

New member
Witam, jestem tutaj nowy. Szukałem w internecie sporo o telewizorach, ale zbytnio się na tym nie znam, a nie chcę żeby kupili jakiś bubel jak w moim przypadku, dałem się nabrać w markecie na bełkot sprzedawcy jaki ten tv jest dobry, potem po przeczytaniu recenzji w internecie niestety wyszło inaczej... a więc wracając do tematu. Szukam tv do salonu 47', z możliwością 3D, Full HD, szybkim czasem reakcji matrycy, tzn zero smużeń itp (Prawdopodobnie będzie podpięte PS4) Ogólnie czego szukać w tym przedziale cenowym, ale ani złotówki więcej. Nie znam się na tym więc proszę doświadczone osoby o pomoc. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam Piotrek.
 

pioraj

New member
Tak właśnie wcześniej sprawdzałem tego PHILIPSA, rodzice oglądali w sklepie Philips 47PFL5008K Czyli model wcześniejszy co można o nim powiedzieć ? Jest duża różnica, bo cenowo 600 zł, a to sporo. Ten SHARP też niczego sobie. Jeszcze dzisiaj oglądali LG 47LA660S, jak ten wypada ?
Oraz LG 47LA690S. Są to dobre tv ? Zależy mi na pasywnym 3D, zbyt duża cena okólarów aktywnych.

47PFL5008K
LG 47LA660S
LG 47LA690S

Z powyższych modeli ? Wypisałem te ponieważ w sklepie w mojej miejscowości je mają.
 
Ostatnia edycja:

pioraj

New member
Dobra pozostaje mi wybrać pomiędzy LG47LA660S oraz PHILIPSEM 47PFL5008 Jest końcówka K i H nie wiem który lepszy, wersja z 'H' ma 300Hz. Ogólnie LG ma fajne funkcje np ten pilot, itd. Nie wiem jak z Philipsem no i ogolnie cena podobna, więc proszę o fachową odpowiedz. Który z tych modeli.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips ma lepszą czerń, mniejszy Input Lag, równiejsze podświetlenie matrycy.
Ma też Ambilight, multiroo, miracast, dual screen.
Wybór należy do Ciebie.
 

pioraj

New member
Philips ma lepszą czerń, mniejszy Input Lag, równiejsze podświetlenie matrycy.
Ma też Ambilight, multiroo, miracast, dual screen.
Wybór należy do Ciebie.

No właśnie to ma swoje plusy i minusy tak samo jak tamto... Możecie mi tylko powiedzieć czym różnią się te dwa PHILIPSY ? Oznaczone koncowkami 'H' i 'K'. Jeszcze jedno, czy ten PHILIPS ma dwurdzeniowy procesor ?
 

pados135

New member
Tylko czy warto dopłacać 1/3 ceny do 6008 ?
Wydaje mi się ,że 6008 ma lepszą matryce, trochę lepszy obraz i 2 rdzeniowca. tylko czy ta różnica jest warta ceny w porównaniu z 5008 ?
 

pioraj

New member
No właśnie... wcześniej zakładałem, że więcej wydadzą, ale niestety budżet to około 3300, dlatego LG 47LA660S, albo ten PHILIPS. Coraz bardziej jestem przekonany do LG'ka dodatkowo ma dwa rdzenie, z tego co piszą szybko działa i tak samo net chodzi tak jak powinien. Za PHILIPSEM stoi funkcja ambilight, a najważniejszą rzeczą jest dla mnie OBRAZ. Z kolei zdania są podzielone, i tutaj nie wiem już czy jest jakaś kolosalna przewaga tego PHILIPSA.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź . Philips ma lepsze podświetlenie, czerń i skalowanie.
Philips ma Ambilight
Dual Core
Dual Screen
Wifi smart Screen
Mira Cast
Ambilight
Bardzo dobry dźwięk.
 
Do góry