Telewizor dla mamy do 2000k Plasma/LCD może być używany

Patrix

New member
Witajcie


Otóż wydarzyła się taka sytuacja że mojej mamie zepsuł się ostatnio telewizor i wiadomo trzeba kupić coś następnego,jednakże kryteria są tutaj baaardzo zaniżone.Jestem nawet w stanie zdecydować się na coś używanego bo nie zależy mi jakoś specjalnie na tym aby była to nówka żyleta.

Cena to max 2000 zł dlatego tak jak wspominałem w grę wchodzą sprzęty używane po przejrzeniu allegro mam parę typów ale są one totalnie zróżnicowane plasma/lcd.

Oto one :

PANASONIC TX-P42U30E
SAMSUNG PS43D450
PANASONIC TX-P42G20E
PANASONIC TX-P42S10E
Panasonic TH-42PV60E
PANASONIC TX-L42S20E

W sumie najwięcej jest Panasononiców bo najbardziej mieszczą się w ramach cenowych.
Wymagania to min.42" FullHd i min.100mhz. Prawdopodobnie można znaleźć coś lepszego ale zależy mi na czasie więc jedyne co mogłem to przeczesałem allegro i wybrałem parę modeli.Jeżeli macie jakieś własne propozycje to bardzo mi pomożecie.

Znalazłem jeszcze coś takiego :
http ://allegro.pl/panasonic-viera-42full-hd-100-hz-pl-menu-i2037780439.html
ale nie jest napisane co to dokładnie za model.

Technologia LCD/ Plazma nie robi mi różnicy jedyne czego oczekuje to tak jak wyżej napisałem min 42" FullHD i min 100mhz.

Pozdrawiam Was serdecznie i niecierpliwie czekam na odpowiedzi ;-)
 

don111

Banned
Panasonic 42S30, ewentualnie Samsung 43D450 jak nie chcesz przepłacić
full hd ? mama ogląda blue raye ? bo na słabym sygnale lepiej wypadnie hd ready, z satelity na HD też nie idzie 1080p...
 

Patrix

New member
Full HD bardziej z myślą o mnie ponieważ czasem wpadam do niej z konsolą (święta i takie tam okazje) ;-) Co do sygnału to będzie tam prawdopodobnie montowana N-TV o ile nie znajdę czegoś ofertowo lepszego.
 

Patrix

New member
Myślałem jeszcze nad kdl-40cx520 lub KDL-40CX525 Sony i nie wiem w sumie co lepsze... 2 cale mniej niby mało ale jednak...
 

Patrix

New member
Faktycznie gdzieś po prostu podali błędne info. No to wychodzi na to że Panas 42S30E będzie najlepszym rozwiązaniem ;-) W takim razie przymierzam się do zakupu ewentualnie jeżeli ktoś miałby jeszcze jakiś typ/propozycję to zaglądam tu cały czas ;-) Pozdrawiam
 

Patrix

New member
Telewizor zakupiony ;-) Jest to Panasonic TX-P42S30E na obecną chwilę jestem bardzo zadowolony mogę rzec że przerósł moje oczekiwania.Co do ustawiania i ewentualnej kalibracji będę już pisał w jego osobnym temacie.Dzięki za wszelkie rady i pozdrawiam cieplutko ;-)
 
Do góry