Telewizor ! Ale jaki ?!

ges

New member
Witam !
Na poczatku chcialbym napisac ze jestem w pełni laikiem bo nigdy nie kupowalem telewizora , lecz nadeszla ta chwila gdzie czlowiek decyduje sie na zakup . Wchodzac do sklepow typu Media Markt , Saturn , Avans itd. mozna po prostu oszalec . Interesuje mnie zakup telewizora LCD o przekatnej 40 cali pisze w dziale Sony poniewaz wydaje mi sie ( moge sie oczywiscie mylic ze to dobra marka i jakosc/ cena sa w miare na moja kieszen) ze bedzie to dobry zakup . Co do parametrow miejsca ogladania i potrzeb zwiazanych z Tv:
- odleglosc ogladania 4 m
- pokoj naswietlony ( z mozliwoscia zaluzji)
- cyfra + ( bez dekodera HD , wystarczy mi zwykły sygnał cyfrowy )
- dzwiek ? tv bedzie podlaczony do kina domowego wiec to nie ma roznicy
- konsola xbox360
- filmy z laptopa ( Sony Vaio )
* Cena Tv mysle ze ok 3000 pln​

To chyba tyle Tv jest mi potrzebny w celach ogladania przedewszystkim sportu, ogladania filmow i graniu na konsoli . Dzieki za wszystkie wskazowki i propozycje .:hmm:​
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy tej odległości to wielkość min 50" - ale na Sony nie wystarczy kasy. Raczej Plazma Panasonica 50 X 20
 

Ares78

New member

- odleglosc ogladania 4 m
- pokoj naswietlony ( z mozliwoscia zaluzji)
- cyfra + ( bez dekodera HD , wystarczy mi zwykły sygnał cyfrowy )
- dzwiek ? tv bedzie podlaczony do kina domowego wiec to nie ma roznicy
- konsola xbox360
- filmy z laptopa ( Sony Vaio )
* Cena Tv mysle ze ok 3000 pln​

To chyba tyle Tv jest mi potrzebny w celach ogladania przedewszystkim sportu, ogladania filmow i graniu na konsoli . Dzieki za wszystkie wskazowki i propozycje .:hmm:​

Do warunków tak jak napisał Kiki mógłby być 46 cali i większy, ale teraz pytanie wolisz większy telewizor i trochę gorszą jakość obrazu w przypadku sygnału SD, czy mniejszy, ale lepiej wyposażony. W przypadku pierwszej opcji możesz poszukać modelu ex402 w przypadku drugiej wystarczy na zachwalany i jeden z popularniejszych odbiorników Sony w tym roku czyli ex500, na którego temat znajdziesz informacje w tym dziale.
 

ges

New member
Chodzi mi tylko o Sony i tylko LCD 40" poprostu mam taki pokoj ze nie chce wiekszego tylko nie wiem jaki model . Patrzylem swego czasu na KDL40W5500 ale moze sa jakies lepsze modele ktore polecacie i sa sprawdzone ?!
 

Ares78

New member
Chodzi mi tylko o Sony i tylko LCD 40" poprostu mam taki pokoj ze nie chce wiekszego tylko nie wiem jaki model . Patrzylem swego czasu na KDL40W5500 ale moze sa jakies lepsze modele ktore polecacie i sa sprawdzone ?!

W5500 bardzo zacny telewizor i jego następcą z nowej serii jest ex500, bardziej rozbudowany pod kątem multimediów czyli odtwarzanie divxów przez USB, a po zakupieniu adaptera wi-fi opcja korzystania z DLNA bezprzewodowo, czego bardzo brakowało w starszym modelu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jest wiele lepszych i sprawdzonych modeli. ALe Twoje główne ograniczenia to :
- cena
- jedna marka.
 

ges

New member
kiki a powiedzmy ze nie Sony wiec co masz na mysli ? tylko do 3000 pln , nie jestem jakims mega zapalencem tv i po prostu nie chce wydawac wiecej , a tym bardziej ze nie mam czasu za duzo ,a gdy juz mam to robie to co wyzej napisalem .
 
Do góry