Telewizor 75" do +-5000zl

Sline

New member
Witam poszukuje tv dla rodzicow do salonu jako ze ja nie ogladam tv to nie bardzo wiem co wybrac ,wybralem 75 cali poniewaz siedza w odleglosci gdzies +-3m od tv
salon od strony poludniowej
tv jak najprostszy zeby obraz wyswietlil jak najlepiej w deklarowanej cenie,
jako zrodlo podpiete nc+ z internetu nie korzystaja
wedlug ceneo w tych rozdzielczosciach wedlug najnizszej ceny podaje mi takie modele
SAMSUNG UE75NU7102
SAMSUNG UE75NU7172
LG 75UK6200
LG 75UK6500
Chyba ze sa jeszcze jakies inne tv
Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.
 

Sline

New member
w rtv agd jest w promocji model
Samsung UE75NU8002
czy warto doplacic do niego az 1000zl porownujac z powyzszymi modelami ?
 

PiotrekZas

Member
60 Hz kontra 120 Hz

NU8002 ma jedną zasadniczą przewagę. Ma matrycę 120 Hz, co przy sporcie oraz dynamicznych scenach się przydaje. Szczególnie przy tej wielkości.
Ale czy warto? UE75NU8002 jest 1000 przeceniony :shock: ja bym dołożył

Zapytaj, może KIKI ma jakieś ciekawe propozycje :-o
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Cena dobra za 75NU8002, ale żeby był wybór świadomy, to napiszę jeszcze raz, że ten model niestety nie ma DTSu i są rozświetla napisy w filmach.
 

Sline

New member
ok jeszcze troche pomecze bo widzialem jeszcze ten lg co polecacie ale wersja 70 cali w cenie 4k podobno jako jedyny jest na matrycy va a reszta ips
dla rodzicow to i tak bez znaczenia tak samo jak rozswietlanie napisow w samsungu jako ze nic z napisami nie ogladaja :p
w rtv te samsungi zostaly pojedyncze modele wystawowe oplaca sie taki kupic za ta cene bo nowe za 7k na ceneo wyskakuja ?
przejzalem sobie jeszcze porownanie tego samsunga z tym lg uk
https://www.rtings.com/tv/tools/compare/samsung-nu8000-vs-lg-uk6570/586/672?usage=7318&threshold=0.1
czy rzeczywiscie az tak duza roznica w zwyklym ogladaniu kablowki ?
widzialem na tym porownianiu jasnosc sdr na korzysc samsunga a oni maja salon od strony poludniowej gdzie czesto przy sloncu cos ogladaja
wiem ze truje ale kupuje im tv na lata wiec chcialbym zeby to byl dobry wybor
 

8janek8

New member
Witam,
czy któreś z tych tv mają problemy z płynnością obrazu podczas dynamicznych scen?


Zastanawiam się pomiędzy LG 6200 za 4 tyś PLN, a Samsungiem 7172 za 5 tyś PLN.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie radzą sobie z płynnością tak samo.
LG 75UK6500 ma lepsze skalowanie. A jeszcze lepiej zagra nowy Philips 75PUS7534 .
 
Do góry