Telewizor 70" Salon

Yeti16

New member
Witam, szukam 70 calowego telewizora do salonu. Do tej pory używałem LG 49UJ635V i prawdę mówiąc jestem z niego bardzo zadowolony, wiecie już jaki obraz mnie zadowala :) Nie wymieniałbym go gdybym nie zmienił mieszkania. Teraz siedzę w odległości 4.5m od TV i te 49" trochę przeszkadza.

Może trochę więcej informacji:

  • * Salon 20m2.
    * Siedzimy na wprost od ekranu - kąty nieistotne.
    * Zależy mi na dobrej czerni, braku pixelozy (jak w 78*5), mile widziany ambilight.
    * Filmy/bajki + xBox.
    * Nie zależy mi za bardzo na płynności i szybkości działania TV - sygnał jest puszczany po HDMI (dekoder TV światłowodowej, xBox, MI Box 4k - androidTV też nie jest wymagany, ale jak będzie to ok).


    Początkowo chciałem 70PUS78*5, cena zwala z nóg, ale naczytałem się tyle, że zrezygnowałem
    Następnie przerzuciłem się na 70PUS85*5, ale po raz kolejny komentarze i bolączki serii 78*5...
    Na koniec padło na 70PUS85*6, najlepiej 8546, ale kolor/pilot nie gra największej roli. Chciałbym przeczytać co o tym sądzicie z praktycznej strony. Może ktoś go ma? Dokopałem się u was na forum do wpisu jednego z użytkowników 70 calowego 85*6 i była dość niepochlebna.. Skarżył się na bardzo kiepską czerń i niedoświetlone rogi/boki.

    Właśnie... Proszę o informację czy to IPS czy VA (na żywo go jeszcze nie widziałem, ale chcę się udać do jakiejś sieciówki żeby chociaż demo zobaczyć).

    Typ doświetlenia to directLED czy edge?

    Jeżeli macie jakieś propozycję poza Philipsem to bardzo proszę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cena do jakości - bardzo dobry telewizor.
Masz teraz dla niebieskich w specjalnej cenie z pakietem.
 
Do góry