Telewizor 70-75cali 4000zł

viper992

New member
Dzień dobry wszystkim poszukuję telewizora 70-75cali w granicach 4000zł. Wpadły mi w oko taki model jak:
Samsung UE75TU7092UXXH 75
Jak również
Samsung QE75Q60TAUXXH 75
Tylko ten drugi jest droższy o 900zł więc przekracza budżet aczkolwiek jeśli różnica będzie warta dołożenia to jestem w stanie dołożyć. Oczywiście jeśli macie do polecenia inne modele które będą lepsze to jak najbardziej proszę o typy.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 35m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Głównie na wprost czasami będziemy oglądać pod kątem ale głównie na wprost.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Na chwile obecna trudno powiedzieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Pokój średnio nasłoneczniony, w pokoju są rolety
7. Co chcemy aby telewizor posiadał? Ostry obraz i nasycone kolory jednym słowem dobra jakść
8. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Kablówka + internet
9. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-4h
10. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Zdarza się
11. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Praktycznie wszystko filmy, seriale, sport
12. Czy zamierzasz surfować po internecie? Tak ale to raczej w celu przeglądania youtuba
13. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Bardzo rzadko maks 4h tygodniowo
14. Preferencje co do marki? nie
15. Preferencje co do wielkości? 70-75
16. Co Cię denerwuje w telewizorach? Rozmyty obraz, niska ostrość, słabo nasycone kolory
17. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Po równo
18. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Planuje wydać 4k ale mogę dołożyć jeśli będzie warto
19. Jak często wymieniasz telewizory w domu? 4-5 lat
20. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Kilka raazy w tygodniu Youtube
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten drugi to Model z kropkami kwantowymi.
Oczywiście , że warty dopłaty.
Odległość idealna do tej przekątnej co wybrałeś.
 

viper992

New member
Tylko trochę przekracza mój budżet, a może coś polecisz w granicach 4000zł? Przeglądając forum polecacie taki Tv jak Philips 70PUS8535.
 
Ostatnia edycja:

viper992

New member
To ten Philips będzie lepszy od tego Samsunga UE75TU7092UXXH 75?
A porównując Philips 70PUS8535 do Samsung QE75Q60TAUXXH 75 Jest to duża różnica w obrazie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To już decyzja należy do Ciebie - ja bym nie dopłacał.
Masz świetny model bez dopłacania.
 
Do góry