Telewizor 65" UHD za ok 6-7tys

Gregrin

New member
Witam
Brat postanowił zrobić sobie prezent i kupić duży telewizor. Jest typowym konsumentem wiec interesuje go duża przekątna i super parametry/bajery. W sklepie polecili mu Panasonic TX-65CX410E.
Jak sprawdzam na allegro to jest to pierwszy TV który się pokazuje po przefiltrowaniu od najtańszych 65" z 3D.
Następne modele są już za ok 7tys (samsung ue65h6400 i sony kdl-65w855)
Czy warto dopłacać do tych droższych modeli ??

Telewizor będzie używany raczej tylko do sporadycznego oglądania TV (nc+) i seansów filmowych. Moze tez będzie do niego podłączany xbox ale raczej tylko do testów i zabawy niż do ciągłego grania.
Telewizor będzie w dużym salonie (5x8) centralnie na węższej ścianie wiec będzie oglądany na wprost z dość dużej odległości 3,5 do nawet 6m.
Zastanawiałem się czy przy tej odległości nie zainteresować się projektorem za ok 3-4tys ?
Światło wpada z przeciwległej ściany i to nie centralnie, także nie powinno być problemu z przyciemnieniem.
Jakieś rady ??
 

kacper-24

New member
a takie rady, że telewizor na pewno będzie lepszy od projektora, a w szczególności za 4 tys. do tej ceny to szukaj raczej full HD, a nie 4k bo z tej odległości i tak nie będzie widać różnicy. Full hd do tej ceny znajdziesz o wiele lepszy niż 4k.
 

Gregrin

New member
Ten Hitachi bardzo dobra cena. Znalazłem za 5,5tys.
Co do marki to bardzo mało o niej słyszałem. Ktos może coś powiedzieć o trwałości ich produktów ??
Jak z funkcjami "smart" w tym TV ?? Nie umiem za bardzo znaleźć informacji (z polskich źródeł) o tym TV (na forum w temacie tego TV są tylko 4 posty :/)
 

kacper-24

New member
to następny kot w worku. Mało kto go posiada, więc jak chcesz możesz zostać testerem ;)

z takiej odległości jak oglądasz TV to nie pakowałbym się w 4k tylko w Full HD ale jak już chcesz wydać kasę na bajer to proponuje zobaczyć samsung ju7000 ja posiadam tylko 55 cali i jestem jak na razie zadowolony.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są krótko na rynku, ale CI co kupili nie narzekają.
Nie znajdziesz złych opinii oni też są zadowoleni.
 
Do góry