Telewizor 65 cali kwota ~3k zł

wyrzyk

Member
Dzień dobry, poszukuje tv gdyż mój Sony Kdl-50w803c polecony na niniejszym forum zakończył swoją służbę po 5 latach. Zdecydowany jestem na 65 cali kwota jaką dysponuje to ok 3k do 4k max za model za który warto dopłacić aby potem nie żałować. Nie jestem jakimś wielkim kino maniakiem chce poprostu telewizor solidny nie bede napewno doszukiwał sie niuansów i walczył o czerń gdzie wiem że na oleda mnie nie stać więc trzeba znaleźć kompromis. Źródło sygnału tv to dekoder UPC, raczej napewno bedzie podłączona konsola PS5/xbox ale też niewiadomo jakim graczem nie jestem. Na dźwięku też mi razej nie zależy bo posiadam wzmacniacz także wrazie co mogę z niego skorzystać. Poprosiłbym o parę propozycji z zakupem mi sie nie śpieszy bo okres wakacyjny to tv mało oglądam.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra TCL 65EP640 z pełnym wyposażeniem, masz też Philipsa 65PUS7805 - to do 3 tyś zł.
Do 4 Tyś masz LG 65Nano 863, TCL 65C815, Philips 70PUS8535.
Jak będziesz niebieski masz dodatkowo z pakietem gratisów.
 

wyrzyk

Member
Witam, budżet zwiększamy +/- 4000 zł żona dała pozwolenie :) Jutro się przejdę po sklepach żeby zobaczyć zaproponowane tv, ich systemy itp.

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz już wymienione modele najlepsze w klasie do 4 tyś zł.
Do 4 Tyś masz LG 65Nano 863, TCL 65C815, Philips 70PUS8535.
Jak będziesz niebieski masz dodatkowo z pakietem gratisów.
Masz w specjalnej ofercie .
 

wyrzyk

Member
Witam, oglądając LG 65Nano 863 pan ze sklepu zasiał ziarno w postaci
LG 55 OledB13 jest w podobnej cenie do Nano więc chyba odżałuje już te 10 cali bo jednak 65 calowy oled to jeszcze nie mój pułap cenowy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po modelu który miałeś , lepszą opcja dla Ciebie jest 65" z podświetleniem strefowym czyli ten LG.
 

wyrzyk

Member
No i stało się 55 Oled zawitał ... bałem się że będzie dużo za mały ale jest wporządku. Rozumiem ze cale by tu zrobiły robotę ale raczej by sie nie zmieścił na szafkę bo te 55 cali solidnie ją wypełnia.
pozdrawiam i dziękuje za pomoc.
 
Do góry