telewizor 65 cali do max 3500 zł

Dzień dobry chciałbym zakupić telewizor 65 cali max do 3500 zł ,na tą chwile znalazłem takie modele;


LG 65 NAN 813NA
PHILIPS 65PUS8535/12
PHILIPS 65PUS7906
SAMSUNG QE65Q64TUA
a może coś innego,kwota czym niższa tym lepiej,telewizor do codziennego oglądania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z Twoich wybrałbym najwyższy model w klasie , czyli Philips 65PUS8535.
Masz go teraz w specjalnej cenie dla niebieskich członków forum i to z pakietem gratisów dodatkowo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś najlepiej wypada Philips 8535.
Ale wybór należy do Ciebie.
 
Witam aż tak blado wygląda czerń w tym lg, ale Philip PUS 8535 czytam że w nocnych scenach nic nie widać, a z tych 2 co byś polecil chyba że coś innego będę wdzięczny za pomoc
 
Dante;1652113]Będzie bardzo ok (panel IPS 120Hz), pod warunkiem, że nie zależy ci na czerni...
Czy aż tak źle jest z czernią w tym modelu, to co byś polecil
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Witam aż tak blado wygląda czerń w tym lg, ale Philip PUS 8535 czytam że w nocnych scenach nic nie widać, a z tych 2 co byś polecil chyba że coś innego będę wdzięczny za pomoc
Co do tego philipsa to akurat w tym konkretnym modelu przy 65 calach nie było problemu z plamami czy artefaktami opisywanymi w tym temacie o którym wspominałeś. Problem był w modelach przy 58 i 70 calach. Model 65 był na IPS i działał ok. Jest cała masa ustawień do tego modelu na avforums, bo tam kolega pro100gamer miał dostęp do sprzętu kalibracyjnego i upubliczniał swoje kalibracje tak że naprawdę można go dobrze ustawić.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Jak mówiłem, jeżeli słaba czerń nie przeszkadza to LG 120Hz to dużo lepszy wybór... Jedyną zaletą Philipsa jest ambilight, poza tym to mocno przeciętna matryca 60Hz.
 
mpDante;1652149]Jak mówiłem, jeżeli słaba czerń nie przeszkadza to LG 120Hz to dużo lepszy wybór... Jedyną zaletą Philipsa jest ambilight, poza tym to mocno przeciętna matryca 60Hz.
Czy coś innego oprócz tego lg byś polecil
 

anteeo86

Klub HDTV.com.pl
VIP
LG 65UP81003LA DVB-T2-z tym że jest problem z dostępnością już.
Masz LG i Panel VA.
Podstawowy model bez fajerwerków, ale idzie go dobrze ustawić.
Pozdro
 

anteeo86

Klub HDTV.com.pl
VIP
LG 65UP81003LA DVB-T2-z tym że jest problem z dostępnością już.
Masz LG i Panel VA.
Podstawowy model bez fajerwerków, ale idzie go dobrze ustawić.
Pozdro

Hmm na displayspecifications ma panel IPS, na innych czytam ze VA.
Ogólnie mega tv poszły do góry cenowo, więc ciężko będzie coś sensownego znaleźć.
Ja bym polował na Pus8506 65 cali może znów będzie w promce w euro.
Mam wersję '58 i polecam;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś najlepiej wypada Philips 8535.
Ale wybór należy do Ciebie.
 
Do góry