Telewizor 65 cali, 3000-3500 zł

TVER

New member
Hej,
Planuje zakup TV za około tydzień lub dwa. Odległość od TV to około 3 metry, salon, głównie oglądam wieczorami oraz sporadycznie gram na PS5. TV będzie zawieszony na ścianie. Nie jestem kinomaniakiem, chce się przesiąść z czteroletniego Samsunga za 1600 zł na coś lepszego. Koniecznie 65 cali, budżet 3000-3500 zł. Patrzyłem na TCL 65C745, ale niestety jest za 4000 zł... Proszę o doradzenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz za 3599 TCL ,65c735 z matrycą VA , 144 Hz, Google TV.
Do tych potrzeb będzie extra.
Dodatkowo masz dla członków forum
Pakiet gratisów o wartości 500 zł.
 

Marlo

Active member
C735 będzie lepszy, tylko o oficjalnym wsparciu poprzez aktualizację oprogramowania
przez sieć możesz zapomnieć, dla TCL to już stary model.
 

TVER

New member
Trochę się dziwię że LCD będzie lepszy niż QLED. A czy będzie duża różnica między C745 a C735? W kwocie spora różnica, pytanie jak będzie to odczuwalne jeśli chodzi o obraz?
 

harrykz

New member
Ja też poszukuję TV w tej kwocie. Mnie zainteresował TCL 65C645, wydaje mi się że mi wystarczy, a widziałem że da się go kupić nawet poniżej 3k. Obecnie mam Sony KDL-50W755C.
@kiki na 65C645 będziesz mieć jakąś ofertę? Albo coś innego w okolicach 3k, chyba że rzeczywiście warto dopłacić do czegoś.
 

Marlo

Active member
65C745 to już jest wyższa klasa , strefowe przyciemnianie , dużo lepszy
kontrast, czerń, bliżej mu do Mini LED, moim zdaniem zdecydowanie warto dopłacić.
 
Do góry