Telewizor >60 cali, +/- 10k

timon12

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 21m^2 (5,70x3,80)
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 4-5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? troche daje to slonce ale od czego sa rolety
7.Jaki masz obecnie telewizor ? LCD 42 cali
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? 3d, smart tv, piekny obraz
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? kablowka, filmy hd/3d z odtwarzazca
10.Jakie urządzenia ? odtwarzacz hd, w przyszlosci kino domowe
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? sporo, pewnie ok 7-8h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matowa chyba bedzie lepsza ale jezeli kolory maja byc gorsze to niech bedzie blysk
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, s-f, duperele o gotowaniu, czasmi sport
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? jak da rade to tak
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
16.Preferencje co do marki ? Nie mam.
17.Preferencje co do wielkości ? 60 cali lub wiecej
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? - powolnosc, slamazarny smart tv wrzucony na sile, beznadziejne menu
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami, od 17
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 10k lub jak warto to troche wiecej
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? ma miec, obojetnie jakie. najlepiej z okluarami w zestawie

aha telewizor musze miec w tym meisiacu, wiec nie moge czekac do czerwca na nowe premiery :( takze jak macie jakies typy to prosze o pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do takich potrzeb
- Philips 60PFL 8708 z poczwórnym ambilightem
- Sharp 70LE740
- Sharp 70LE857
 

timon12

New member
ok to raczej wybór padnie na tego sharpa, rozumiem, że te okulary AN-3DG40 będą pasować?

a warto jeszcze wiecej dolozyc do LC-70UQ10E ? widze, ze ma "4k ready" wiec to juz bardziej przyszlosciowy zakup



macie jakies fajne ceny na te telewizory u was w sklepie? :)
 
Ostatnia edycja:

Kali

Member
Moje poszukiwania zakończyły się na zakupie Sony 65W855. Cena suuuper i TV też. Wcześniej miałem KURO. Więc byłem przyzwyczajony do dobregom obrazu i na Sony się nie zawiodłem. Pozostałą kasę wydam na ......
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy warto dołożyć ?
To kwestia potrzeb. Jeśli korzystasz z materiałów 4k to oczywiście warto.
Wielkość 70" oczywiście że robi znacznie większe wrażenie.
Jeśli masz wątpliwości poproś o prezentację modeli w domu.
 

timon12

New member
chyba zdecyduje sie na Sharp LC-60UQ10E, jednak bardziej mnie przekonuje i uwazam ze chyba lepiej doplacic i miec spokoj na dluzej. kiki odezwe sie do Ciebie jeszcze jak bede kupowal ten tv, bo macie dobra cene i chyba kupie u was
 
Ostatnia edycja:

timon12

New member
jakoś przyszly tydzien - koniec miesiaca. oczywiscie chodzilo mi o model 70'. a czy w cenie tego Sharpa (14k) jest jakis porównywalnie dobry LG, Samsung albo Philips? żeby też dobrze skalował kanały SD z kablówki. szczerze to jest tv dla rodzicow i mowia ze nie maja przekonania do sharpa (ogolnie marki), takze czy jest w ogole jakis rownie dobry model innych producentow w tej cenie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak się składa że tylko na rynku został jedyny telewizor made in Japan i jest to Sharp. Mam w domu i polecam bo gra rewelacyjnie.
Z dużych modeli czyli 70 i więcej w klasach komercyjnych tylko Sharp.
Jeśli mówimy też o jakości. Inni będą mieć 65"....
 
Do góry