Telewizor 60-70 cali Jaki? Wybor pomiedzy Panasonic 65VT50 i LCD Sharp 70le835

szynas222

Member
Witam serdecznie chciałbym kupic "duzy" telewizor do pokoju...Nie wiem pomiedzy którym wybrać...Ten drugi sporo drozszy i to lcd...Jaki wypada lepiej?

1. Panasonic 65VT50
2 LCD Sharp 70le835
 
Bierz plazmę miałem w domu SHARP LC-60LE830E i Panasonic 65st50 , co prawda są to inne modele ale miałem podobny dylemat , porównanie obrazu bezapelacyjnie na korzyść Panasonica , jeżeli masz taką możliwość wypróbuj
telewizory u siebie w domu .
 

tomcio1055

New member
A co myslicie o samsungu 60 cali e6500 podobniez ma judder wystepujacy w czasie ogladania bluraya ale pozatym jak zarzucamy materialy z dysku super plynnie i cena tysz zabija bo za 60 cali 5400 to mamy 55st 50 a zawsze to 5 cali ..biore go calkie powaznie pod rozwage ..po 4 jak wruce do dom jade na ogledziny obydwu st50 i sama 60e6500
 

bartecki

New member
mam ten sam problem tylko, że ja zastanawiam się pomiędzy Panasonic P50ST50 a Samsung UE50ES6100?

wszystkie materiały które do tej pory przeczytałem wskazują, że plazma jest jednak bezkonkurencyjna jedyna rzecz która wzbudza mój niepokój to możliwość powstania stałych powidoków (zwłaszcza dlatego że zamierzam grać na konsoli)
 

szynas222

Member
Cxy moze ktos wypunktowac jakie sa konkretne roznice miedzy tym panasonic a sharp...Takie za i przeciw? W sumie ciezko wybrac no i ta plazma jest spora tansza w zakupie...
 

bartecki

New member
Witam serdecznie chciałbym kupic "duzy" telewizor do pokoju...Nie wiem pomiedzy którym wybrać...Ten drugi sporo drozszy i to lcd...Jaki wypada lepiej?

1. Panasonic 65VT50
2 LCD Sharp 70le835
ja bym wybierał 65VT50.
sam właśnie zamówiłem P50ST50 a też brałem pod uwagę led'a ale po czasie spędzonym w sklepie na porównaniach i czytaniu testów potwierdzam, że jesli chodzi o jakość obrazu plazama jest najlepsza.
 
Do góry