Telewizor 55" do 3500 złotych

bziumak

New member
Ale ile masz max kasy ?

chiałbym wydać 3000-3500, zależy mi na 55", dobrym obrazie,dobrym smarcie z netflixem, youtube i odtwarzaniem filmów po sieci(dlna), (teraz mam samsunga i nie ma z tym problemów ).

Ogladałem w sklepie LG LED 55UJ701V i SONY LED KD-55XE7096 i jak na moje oczy to SONY miał lepszy obraz ale z mojego doświadczenia (miałem 37" Bravie kiedyś) i recenzji na ****************************** SONY XE70 mogą być problemy z napisami do filmów i ogólnie smart słaby.

Odrzucam philipsa (mimo, że ambilight to rewelacja) bo miałem, podpsuł się po gwarancji części nie było i już nie chce. Preferowałbym LG, Samsung, Sony, chociaż po wątku o klatkowaniu, to już chyba nie chce Sony :)

A co z LG ? LG LED 55UJ701V, czy webOS daje radę do dlna?

Jeżeli możecie pomóc będę wdzięczny.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tylko Philips 55Pus6561 za 3399 spełnia najbliżej potrzeby.
Z tańszych masz TCL 55C70 za 3099 zł
A klasie Sony masz TCL 55p60 za 2650 zł, tylko ma lepsza czerń , równiejsze podświetlenie matrycy, Androida 7,0 ,obsługę głosem.
Albo już piętro wyżej ale za dopłatą do 4299 zł.
 

bziumak

New member
Dzięki za odpowiedź.

Tak jak pisałem mam złe doświadczenia z naprawami Philipsa i pomimo tego, że strasznie podoba mi sie ambilight to nie chce kolejnego. Odnośnie TCL dla mnie to zbyt świeża marka, aczkolwiek rozumiem, że w kategorii cena jakość może być najlepszym wyborem.

Czy jesteś w stanie coś polecić z LG (webos), Samsunga, Sony (przy założeniu android tv, które jak mi sie wydaje - nie wiem czy to prawda - powinien zapewnić bezproblemowe wykorzystanie DLNA.)
Z góry dzięki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jasne. Z bardzo dobrych masz :
LG 55SJ850 za 4299 zł
Sony 55XE8505 za 4399 zł
TCL 55X2 za 4499 zł
Philips 55PUS 7502 za 4299 zł
Samsung 55MU7002 za 4299 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bez dopłaty podałem Ci najlepsze modele .
Najlepszy co do jakości i co do możliwości to TCL.
Niektórzy już mówią, że skrót To Co Lubię potwierdza radość wyboru.
 
Do góry