Telewizor 55 cali lub więcej

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp to nowy model będzie dostępny koniec stycznia.
Zdjęcia i filmy masz na FB. Test będzie we wtorek.
 

geforc

New member
Ten Sharp odpada bo ma szeroko nóżki.

Tak więc został ten 65 calowy W855C i z ceny do 6000zł zrobiło się do 7000zł w związku z tym pytanie, czy do 7000zł ten sony to najlepszy wybór jako 65 calowy telewizor który będzie odpowiadał moim wymaganiom z pierwszego wątku ?

A do 7000zł nie ma nic z ambilight i żeby podstawa była na środku ?
 

geforc

New member
Nie na życzenie ale wcześniej pisałem już i nie dostałem pomocy i odpowiedzi a od tego forum chyba jest, a nie od reklamowania.
 

Sebaa_

New member
Hello,

a tak przy okazji co można powiedzieć o Sony KD 65X8505C - oglądałem go przez chwilę w sklepie i wygląda na całkiem przyzwoity TV. Nowy model Sharp'a jest coraz bardziej mistyczny, a niedawno wziąłem dla mamy do sypialni 43 cale W755C i muszę powiedzieć, że naprawdę fajny jest. Obraz bardzo ładny, wszystko działa. Co prawda nie męczyłem tego Androida zbyt długo, ale poustawiałem opcje, posprawdzałem co ma i działał płynnie bez żadnych zwiech. W sumie ja tylko oglądam obraz z napędu BR obecnie i kompa, reszta to dodatki mniej lub bardziej niepotrzebne i zaczynam się nad tym 8505 mocno zastanawiać. Jest jeszcze 9005C, ale poza tym że ma więcej głośników o większej mocy to nie widzę różnic za bardzo, a cena sporo wyższa.

Pozdrawiam
 

racuh

Banned
Czyli nie znajdę Phillipsa z Ambilightem żeby miał nóżkę jedną na środku a nie po bokach ?


Dobra panowie, teraz jeszcze raz zmierzyłem po przemeblowaniu małym i MAX jakie mogę mieć to jednak 55 cali, 65 albo 60 to za dużo...

Philips 55PUS7150 ma stopkę pośrodku i jest to bardzo dobry model ale matryca 50/60Hz i pasywne 3D. Czyli matryca IPS od LG.

Poniżej rozpiska całego rocznika Philipsa 2015, na pewno się przyda.
2015-12-15_Toengels-Philips-Blog_TV-Overview_2015.png
 
Ostatnia edycja:

geforc

New member
Nic nie poradzę z tą stopką, mam wąską komode i nie moge mieć takich po bokach nóżek, tylko na środku. Ale ten model jest jak najbardziej ok tak ?
 

racuh

Banned
Jest to bardzo dobry model, na duży plus matryca IPS, ma bardzo dobre kąty, gorszy kontrast i czerń, ale dzięki ambilight można te mankamenty oszukać.
 

MaXeN84

New member
No to ja będę rozbrajająco szczery, za 5tys. chcesz kupić TV dla kolorowych światełek (na które sam kiedyś chorowałem Ambilight, na szczęście szybko też mnie ktoś na ziemię w porę sprowadził na ziemię) z matrycą 50Hz, z 4K, ale w Youtube skalowanym do FHD?

Bierz coś z matrycą 100Hz, bo to istotniejsze od tych fajerwerków. Dołóż nieco siana i weź 55JU7000, a jak nie masz tyle to udany model 55H6400, a nawet 58S7806 od TCL-a i zostanie Ci jeszcze na dobre kino.
No chyba, że szukasz problemów z wieszającym się Androidem i sprzętem za który co najmniej połowę płacisz za napis na obudowie i lampki, a nie za jakość i parametry...
 

geforc

New member
Mam panasonica w drugim pokoju, 39 cali, strasznie działa... obraz ok ale menu tragiczne...


Co do phillipsa to nie widzę opini ze android sie wiesza, wiecej negatywow jest odnosnie 55JU7000 ze brak kontrastu i czerni...
 
Do góry