Telewizor 50' do PS4

sooki99

New member
Witam wszystkich,
poszukuję telewizora 50-55', w cenie ok. 3000 zł lub do 4000 zł za 55'.
Telewizor służyć będzie do grania na konsoli i oglądania filmów z podłączonego komputera lecz z dużą przewagą grania.
Zostały mi polecone 2 modele:
LG 50LB670V
Samsung UE55H6400
Proszę o doradzenie czy warto zainwestować w któryś z tych telewizorów?
Jeśli nie to w jaki inny?
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Pozdrawiam.
 
G

gucio3

Guest
LG odpada najlepszy wybór to SONY 50W829B niski imput lag 20ms nadaje się idealnie do gier online
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli tylko do grania to Toshiba 55L7453. Ma najmniejszy Input Lag na rynku.
Jeśli również do telewizji to jeszcze Sony 50 W829, Philips 55PFS7509
 

sooki99

New member
Wielkie dzięki za odpowiedź, mam jeszcze tylko jedno szybkie pytanie, który z tych podanych modeli bardziej się opłaca kupić
Philips 55PFS7509 za 3 699 zł
Sony KDL-55W829B za 3 990 zł
Czy jest sens dopłacać do Sony? czy na konsoli Sony będzie się grało lepiej na telewizorze tej samej marki?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie ma znaczenia.
Wystarczy w zupełności do grania Philips 55PFS3609.
I masz w nim Dual Play - każdy ma swój ekran, ambilighte super do gier i dźwięk extra.
Philips ma lepsze skalowanie obrazu, bo rozumiem że do innych rzeczy też będzie.
 

sooki99

New member
To nie ma znaczenia.
Wystarczy w zupełności do grania Philips 55PFS3609.
I masz w nim Dual Play - każdy ma swój ekran, ambilighte super do gier i dźwięk extra.
Philips ma lepsze skalowanie obrazu, bo rozumiem że do innych rzeczy też będzie.

dziękuję za odpowiedź ale niestety nie mogłem znaleźć modelu, o którym pisałeś, chodziło o model Philips 55PFS6609?
 

omnia

New member
dziękuję za odpowiedź ale niestety nie mogłem znaleźć modelu, o którym pisałeś, chodziło o model Philips 55PFS6609?

Zapewne kikiemu chodziło właśnie o ten model. I zgadzam się z nim - różnice w input lagu są tak minimalne, że lepiej wybrać TV z ambilightem i lepszym dźwiękiem niż dla kilku ms rezygnować z tych wszystkich przyjemności. :)
 

sooki99

New member
jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, już mam ostatnie pytanie:
przede wszystkim zdecydowałem ze jednak 55' będzie za duże więc celuje bardziej w 47-50', telewizor nie będzie służył wyłącznie do grania, prawie równie często będę oglądał na filmy
zawęziłem wybór już tylko do Philipsa ale jest kilka modeli w podobnej cenie:
PHILIPS 47PFS7509 za 2 899 zł
PHILIPS 49PUS7809 za 2 799 zł
PHILIPS 47PFS7109 za 2 299 zł
PHILIPS 48PFS6609 za 2 360 zł
który z tych modeli polecacie?
z góry dzięki za odpowiedź
 

fausto1

New member
Bez reklam
Jak kupisz mniejszy to dopiero powiesz ze jest za mały. Warto dołożyć do 55 cali

Wysyłane z mojego SM-G9250 za pomocą Tapatalk 2
 

sooki99

New member
budżet jeszcze obejmie 55' ale zastanawiam się czy warto dopłacać 800zł za 7 cali
odległość to max 4-4.5 a pewnie do grania to w okolicach 3 metrów, żebym mógł wygodnie siedzieć a nie leżeć
 

Markcox

New member
odległość 4-4,5 i śmiesz twierdzić, że 55" będzie za duży?! wolne żarty kolego ;)
idąc tym tokiem rozumowania, że "za każdy cal należy dopłacić" okazałoby się, że powinniśmy sobie postawić 15" monitory CRT i każdy będzie zadowolony.

ps. mając na uwadze prawa rynku jakie panowały/panują, dopłata +/- 100PLNów za każdy cal, to niewielki wydatek. Były całkiem niedawno czasy, że za każde +5" w większych rozmiarach należało dopłacić nawet kilka tyś, więc nie marudź
 

sooki99

New member
To kup sobie 40 wtedy nie będziesz musiała dopłacać do 48cali :p

Wysyłane z mojego SM-G9250 za pomocą Tapatalk 2

40 to zdecydowanie za mały.
Dobra rozumiem, że 55' musi być bo będę żałował później.
W takim razie:
PHILIPS 55PFS7509 czy Philips 55PFS6609, pierwszy droższy o 300zł, dzięki promocji w Media Markt za 35 minut będzie już 600zł droższy.
 

Markcox

New member
źle rozumiesz... nikt nie powiedział, że "musi być". Ale prawdą jest, że jak kupisz TV w granicach 47-49" na odległość 4-4,5 metra, to możesz mi wierzyć, że najpóźniej po miesiącu będziesz żałował, że nie wziąłeś większego... taka karma, ale i Twój wybór
 

sooki99

New member
źle rozumiesz... nikt nie powiedział, że "musi być". Ale prawdą jest, że jak kupisz TV w granicach 47-49" na odległość 4-4,5 metra, to możesz mi wierzyć, że najpóźniej po miesiącu będziesz żałował, że nie wziąłeś większego... taka karma, ale i Twój wybór

rozumiem, zgadzam się, że pewnie bym żałował, teraz tylko zastanawiam się nad modelem, czy możecie pomóc w tej kwestii?
 
Do góry