Telewizor 50" do 2700 max 2800

bumtarara

Member
Witam jestem jak na razie posiadaczem Philips pus 7303 od ponad 2 lat, telewizor zaczyna szwankować dokładnie matryca zaczyna dziwnie sie zachowywać wiec szukam czegoś nowego w kwocie takiej jak w tytule, moje wybrane marki to LG, PHILIPS, LOEWE, SZARP, HITAHI, MOŻE SAMSUNG ?, no i sony panasonic, podaje marki żeby nie proponowano jakiś egzotycznych firm do których nie mam zaufania, co polecacie w tej kwocie, moje wymagania to 1- jakość obrazu jak i czerni 2- dlna choć i to nie koniecznie tylko aby można sie komunikować ze smartfonem 3- dobry dźwięk 4- oczywiście android mam do tego zaufanie szczególnie na ilość aplikacji 5- pojemność pamięci minimum 16 giga 6- wifi 7- bluetoth, 7- przydała by sie funkcja wyszukiwanie kanałów głosem (PO POLSKU) no i 8- podłączenie dysku zewn. Telewizor ma mieć 50 cali nie mniej ani więcej
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to powinieneś sięgać po Philipsa 50PUS8804 masz go w specjalnej ofercie dla niebieskich.
 

bumtarara

Member
to powinieneś sięgać po Philipsa 50PUS8804 masz go w specjalnej ofercie dla niebieskich.

Ok ale jak sie stać tym niebieskim, czytałem opinie o tym philip'sie opinie dość dobre ale jakie tam są ekrany IPS czy VA, mam od tv 3,5m kąty też nie są spore ale głównie siedzę na wprost mam narożnik
 

bumtarara

Member
Myślę nad tym philipsem 50PUS8804, ale gdybym powiększył budżet do 3200 to w kwocie 2700 a 3200 co polecacie, nie oglądam netfliksów i tym podobnych serwisów chodzi mi o jakość obrazu czysta biel bez ciemnych plam z dobrą czernią, co sądzicie o tv QLED to chyba ma tylko samsung, chciałbym żeby i sam dźwięk z głośników był też na poziomie harman kardon albo jak w przypadku philipsa bowers&wiking może coś z dodatkowym subwooferem
 

bumtarara

Member
w przypadku LG jest tam oprogramowanie Webos a to mi już sie nie podoba, jakieś inne modele na androidzie godne polecenia pomijając TLC
 
Do góry