Telewizor 4K minimum 65 cali co polecacie?

kaneda1984

New member
Szukam telewizora 4K minimum 65 cali lub większy:) telewizor będzie do grania i podepne pod niego dekoder nc+ 4K.
Miałem telewizor 4K 65 cali firmy TCL ale po 2 miesiącach wypaliło sie w nim podswietlanie, szukam czegoś co wytrzyma moje intensywne granie i oglądanie telewizji :)
 

sodalit1990

New member
Dwa wyjścia, dołożyć trochę gotówki i kupic mniejszy 55 calowy OLED LG za około 5400zl .Trzeba pamiętać o statycznych obrazach czyli np wynikach gry które są wyświetlane przez cały czas trwania gry i mogą się odznaczyć na ekranie telewizora.
Opcja numer dwa , kupno 65 calowego panasonica fx700.
W niemieckim tescie TX-49FXW724 to odpowiednik TX-49FX700E sprzedawany w Polsce ma dobre wyniki.
W linku recenzja.
https://translate.google.pl/transla...zoll-ultra-hd-lcd-tv-tx-49fxw724/&prev=search
Do oglądania tv i grania Fx700 sprawdzi się bardzo dobrze , niski input lag, poniżej 20ms.Niski input lag ważny w przypadku gier.
 
Ostatnia edycja:

eckonom

New member
Jak do gier to bierz 65NU8042 akurat zmiescisz się w budżecie. 120HZ, matryca VA, dobry HDR i funkcje uprawniające dla graczy
 

sodalit1990

New member
Wpisałem w google 65NU8042 to telewizor na którym jest logo samsunga.Ja bym czegoś takiego nie kupił.Wystarczy wejść na forum do działu samsung i przeznaczyć trochę czasu na przeczytanie komentarzy o samsungu.Ilość negatywnych komentarzy odstrasza. Mnie na pewno , mam tez do czynienia z panelami samsunga codziennie w pracy. Zdecydowanie mniej usterek paneli LG display, Innolux,AUO.
 

jasssu

New member
sodalit, każda marka telewizorów ma jakieś zgłoszenia reklamacyjne. Kupowanie czegokolwiek zawsze wiąże się z jakimś ryzykiem. Ja bym Ci polecił Philipsa 7303 wielkości 65 cali - też są ludzie, którzy na niego narzekają, ale większość jest raczej zadowolonych.

Do gier też się nada.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Po pierwsze oled odpada w przedbiegach. Jeśli LCD zamęczyłeś w 2 miechy to oled padłby po tygodniu. Po drugie 7303 to faktycznie dobre rozwiązanie do gier bo Ambi daje dodatkowe efekty.
 

kaneda1984

New member
Właśnie zastanawiałem się nad tym Samsungiem 65NU80 telewizor w sklepie jak patrzyłem ma świetlny obraz:) Panasonic też wydaje się być ok, ale chyba Samsung lepszy ma obraz.
 

kaneda1984

New member
Czekam jeszcze na serwisanta który ma przyjechac do mojego TCL, zobaczyny co powie, bo jak narazie w moim TV jest dźwięk, a nie ma obrazu , jak się przyjrzeć na czarny obraz w moim TV to widać trochę logo stacji i czasem jakieś napisy, więc chyba się wypalił. Telewizor sam sobie kolibrowałe by zrobić jak najlepszy obraz.
 

eckonom

New member
nie demonizowałbym tak Samsunga to że jest sporo reklamacji jest powodem tego że samsung sprzedaje najwięcej - prawo proporcji.
czy jest lepszy od innych czy gorszy w kwestii jakości? powiedziałbym że czołowi producenci są na podobnym poziomie, żaden nie odstaje znacząco ani na plus ani na minus
 

kaneda1984

New member
Chyba tak właśnie zrobię wybiorę tego Samsunga, do Philipsa się zrazilem w sklepie bo wydaje mi się, że obraz był dużo gorszej jakości niż w tym Samsungu.
TCL jak mi naprawią to sprzedam bo wydaje mi się, że problem będzie się powtarzał.
Jeszcze ciekaw jestem czy na uszkodzenie telewizora ma jakiś wpływ temperatura w pomieszczeniu, bo w zimę w moim salonie była dość niska temperatura jakieś 16 stopni, mam duży salon, a w okresie zimowym uszkodził mi się jeden grzejnik i nie mogłem dogrzac tego pomieszczenia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na 65 Oled Kasy nie wystarczy.
Masz Samsunga 65NU8042 za 4599 zł
Sharpa 70UI9 za 4799 zł ale drugi telewizor 40" gratis
Philips 65PUS8303 za 4999 zł
TCL 65DC760 za 3999 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale nie ma DTSu i ma znacznie słabsze aplikacje.
Ale Twoja kasa Twój wybór.
Dla niebieskich specjalna oferta.
 
Do góry