Telewizor 4k do 3500 zł

Alon_e

New member
Witam,
Aktualnie posiadam Panasonic 42" 3D dokładnego modelu nie podam ponieważ nie pamiętam, kupiony w 2013 model z 2013
Jako iż technologia się rozwija i tanieje, pragnę spróbować czegoś nowego.
Bylem dzisiaj w Euro i zaoferowali mi Samsung UHD Tv HU6900 50"
Ogólnie telewizor sprawia fajne wrażenie, ale nie mogłem zobaczyć jego pełnej mocy ponieważ nie mieli pliku 4K....
Może ktoś się wypowiedzieć co do tego telwizora, ew. Zaporopowac coś innego.
Intersuje mnie 50"
SmartTv
4K
Dzięki :)
 

collider

New member
Bez reklam
Zobacz jeszcze Panasonic 48 AX630. Co prawda nie obsługuje kodeka HEVC (opcjonalnie można użyć jakiegoś media playera czy tuner satelitarny z tym kodekiem) za to bardzo ładnie świeci. Ogólnie zrobił na mnie bardzo przyzwoite wrażenie. Porównywałem go również pod kątem tradycyjnego obrazu FHD czy SD z telwizorami serii AS640, 650, 740 na tych samych materiałach i nie odstępuje od tych modeli a przecież często zarzuca się telewizorom UHD słabszą jakość obrazu w niższych rozdzielczościach.
 

collider

New member
Bez reklam
Panowie dzieki za odpowedzi.
Myślicie, że warto kupić ten Tv?
Czy jednak poczekać na coś nowego.

Jak możesz poczekać kilka miesięcy to czekaj. Na pewno na początku nowego roku coś się jeszcze pokaże. Dużo będzie wiadomo po targach CES bodajże w styczniu 2015.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
ja ciągle krążę pomiędzy ax630 a as640. Dziś byłem w MM i stały obok siebie as650, as640 i ax630. Przy lekko przygaszonym świetle w strefie tv na tych 3 modelach grało to samo czyli tvp1HD i na moje i syna oko ax630 i as640 grało podobnie czyli wg nas b.dobrze. AS650 kolory też miał niezłe ale słabą czerń (jakiś taki niebieskawo szary odcień). Takie krótkie spostrzeżenie, bez bawienia się ustawieniami.
 

Alon_e

New member
Panowie ja nie wiem czy warto inwestować w 4K...
Muszę zobaczyc jak działa to 4K na tym Samsungu, postaram się jutro coś napisać bo jade z własnym filmem na pendrive.
-1000 zł mogę mieć prawie 50" tylko Full HD
oleole. pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue48h6200.bhtml
 

collider

New member
Bez reklam
Panowie ja nie wiem czy warto inwestować w 4K...
Muszę zobaczyc jak działa to 4K na tym Samsungu, postaram się jutro coś napisać bo jade z własnym filmem na pendrive.
-1000 zł mogę mieć prawie 50" tylko Full HD
oleole. pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue48h6200.bhtml

No, ale to przecież ty zadales pytanie, że szukasz 4K?
 
Do góry