Telewizor 49-50" do filmów, sportu i PS4 (~3500)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
strazakp
- to przypomnijmy Twoje słowa beż żadnych dopisków na temat Panasonica :



"Ze względu na spore zainteresowanie moja osoba na tym forum i tym jak szukam tv to postanowiłem założyć oddzielny temat Tak, kupiłem telewizor! Jest nim Panasonic 58dxe720 z Media Expert.
Zrobiłem to właśnie przed chwila i jadę do domu z zakupem w bagażniku.
Rozpakuje, uruchomię, przetestuje i opisze pierwsze wrażenia.
Postawiłem na tansza alternatywę i zobaczymy jak się sprawdzi. Jak się sprawdzi to zostanie a jak cos będzie nie tak to oddam do 14dni i dokladajac 700-1000zl kupie cos innego. "

----------------------------

"Przyszedłem rano z roboty z posatnowiłem nagrać krótki film z moich ustawień obrazu na tv i tego jak to wszystko widać. Filmik ma ok 10min i włąsnie go wrzycam na Yt to poźniej wrzuce link.
ponadto sprawdziłem sobie film na biueray z xbox...jakos ten film/jakosc nie zrobiła na mnie wow Moze to kwestia jakichs ustawien bo na moich ustawieniach (prawdziwe kino) jest gorzej niż na fabrycznych (kinowy). Jak uruchamiłem z usb "włądce Pierscieni" w blueray to jest całkiem OK.
Podłączyłem tez dysk pod usb i sprawdzam na kilkunastu filmach jak to jest z odtwarzaniem tych filmów,napisów i dźwieku. Jest tak że jest róznie...Czasem nie czyta napisów, czasem bez dzwięku...ogólnie nie ma pewności co to pełnego odczytu.
W zasadzie to napisów nie czyta mi wcale...


Ogólnie jezeli chodzi o wielkosc tv to nie spodziewałem sie ze tak szybko przywykne to 58" tzn ze tak mi sie oczy szybko przyzwyczjają...juz bym chciał 65" )) "

----------------------------

"Juz zwrócony Klamka zapadła i Panasa juz nie ma....i nie będzie...raczej "

----------------------------

Nie żałuję przygody z Panasonikiem i nie zaluje ze go oddalem.

----------------------------
Ok...tv (Sony) stoi juz na miejscu....
Ustawiłem siebie wstępnie obraz pod siebie, i....wg mnie tv jest SUPER!!! Spora różnica względem Panasa którego mialem.
Sony dużo lepsze i wyraziste kolory...jak lubię
Wyszukiwanie głosowe super sprawa używając yt Wkurza mnie troche ze mam slabego neta ale z tym przez jeszcze kilka miesięcy juz nic nie zrobię.
Ogólnie jestem pod duży wrażeniem i nie zaluje absolutnie zwrotu Panasa i kupna Sony.

-----------------------------

Panasa mialem ale dxe720 wiec to teoretycznie polka niżej od mojego Sony.
Tak naprawde to na ta chwile nie widzę w ofercie do 5000zl modelu tv który by mogl byc lepszy od 55xd85. Ks7000 odpada!!!

-----------------------------

Ok...tv zwrócony do sklepu...zwrot tzw rekojmia.

-----------------------------

No przeciez pisałem wczoraj ze kupiłem Panasa 58dxe720

Wcale tego nie wykluczam Ciekawe jak w ME będą na mnie patrzyli jak drugi raz kupiłem Panasa i drugi raz go zwracam )
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Adam85.
Dla Twojej wiedzy.
Nasza firma jako druga firma w Polsce podpisała umowę o współpracy z Panasonic Polska. Wówczas jeszcze Panasonic był dystrybuowany przez Matsushita.
Nie było jeszcze Media Markt, Media Expert, Avans, Domar , Havo i setki innych firm , ktry były ale ich nie ma.
Współpracujemy dalej z Panasonic Polska ale wybieramy do sprzedaży to co wg nas jest najlepszym towarem w klasie cena do jakości.
Więc jeśli nie masz wiedzy nie opowiadaj głupot.
Jeśli Panasonic produkuje dobre telewizory to je zamawiamy.
Co prawda z niezrozumiałych przyczyn czas dostawy od zamówienia trwa 1,5 miesiąca ale to już pytanie nie do nas.
Kiedyś magazyny były w Polsce, później w Czechach, Później w Niemczech - a teraz chyba w Holandii.
Podobnie jak z LG . Pisaliśmy że jak LG wprowadzi wg nas extra modle pod względem jakości - będziemy mieć je w sprzedaży i mamy wszystkie w tym roku. Jak Panasonic będzie miał wg nas dobre tanie modele - to będą w sprzedaży. I tyle domyślań , sensacji i głupot.
 

donvector

New member
Drodzy Forumowicze!

Są dwa sukcesy:
1) Żona wyraziła zgodę na 55" (nagle stwierdziła, że się zmieści :p)
2) Po długim namyśle, wielu wizytach w marketach, nieprzespanych nocach itd. udało mi się wyselekcjonować 2 modele, pomiędzy którymi się zastanawiam.

Stąd prośba do Was - który Waszym zdaniem jest lepszy/bardziej warto?

Samsung UE55MU6472 (w EURO za 3.500 PLN, przez oleole lub sferis taniej)

vs.

TCL 55C7026 (w ME za 3.500 z dodatkowym pilotem).

Chcę poczekać chwilę do Black Friday.
@kiki, miałbyś obydwa jak coś? Za ile z kalibracją i dostawą na Śląsk?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCLdla niebieskich kosztuje 3099 zł z kalibracją dostawą i pilotem - promocja jest tylko do BF, czyli do poniedziałku, raty zero %
Później wraca do 3299 zł i pilot głosowy gratis, Kalibracja profesjonalna gratis, dostawa gratis, raty zero %.
TCL ma lepsze wyposażenie zdecydowanie, lepsze multimedia, większe możliwości, lepszą obsługę, obudowa z aluminium, ANdoid, MxPlayer, Kodi, lepszy dźwięk z głośników JBLa, pilot głosem obsługujący telewizor,
wyższy kontrast, lepszą czerń.
Został wybrany jako najlepszy telewizor LCD w Europie w Klasie cena do jakości ( Eisa Best Buy)
 

strazakp

Banned
Drodzy Forumowicze!

Są dwa sukcesy:
1) Żona wyraziła zgodę na 55" (nagle stwierdziła, że się zmieści :p)
2) Po długim namyśle, wielu wizytach w marketach, nieprzespanych nocach itd. udało mi się wyselekcjonować 2 modele, pomiędzy którymi się zastanawiam.

Stąd prośba do Was - który Waszym zdaniem jest lepszy/bardziej warto?

Samsung UE55MU6472 (w EURO za 3.500 PLN, przez oleole lub sferis taniej)

vs.

TCL 55C7026 (w ME za 3.500 z dodatkowym pilotem).

Chcę poczekać chwilę do Black Friday.
@kiki, miałbyś obydwa jak coś? Za ile z kalibracją i dostawą na Śląsk?
Ale żeś wybrał!!! Za ok 3500zl w promocji kupisz Panasonic 58ex700. Jest to dużo lepszy sprzęt o twoich typów. Twój wybór....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybrałeś 10:1 na korzyść TCL vs Panasonic


20770179_1488594097869043_5917194064194862417_n.jpg



20769937_1488594131202373_1290593484779592116_n.jpg

-PAXP-deijE.gif


20664946_1488594207869032_2566595190944140898_n.jpg

-PAXP-deijE.gif


20729738_1488594284535691_3199310199262235196_n.jpg


Z lewej TCL, z prawej Panasonic.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
kiki zachwala TCL-a a użytkownicy Panasonic-a więc odpowiedz sobie sam czy wierzysz forumowiczom czy sprzedawcy tym bardziej że to jest porównanie Panasa ex780 z TCL C70 SERIOOOOOOOO? i TCL niby wygrywa 10:1 SERIO????????to mało rozgarniętym można wciskać
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
kiki zachwala TCL-a a użytkownicy Panasonic-a więc odpowiedz sobie sam czy wierzysz forumowiczom czy sprzedawcy tym bardziej że to jest porównanie Panasa ex780 z TCL C70 SERIOOOOOOOO? i TCL niby wygrywa 10:1 SERIO????????do mało rozgarniętym można wciskać
Dokładnie. Życzę powodzenia osobie która wierzy sprzedawcy nad opiniami użytkowników.
 

destructor

New member
Bez reklam
kiki ale chyba pojechałeś z tymi fotkami panasonica bo ja na swoim starym 46 cali fullhd oglądam obrady sejmu z sygnału sejmowego SD i widać więcej zmarszczek o wiele niż na tych fotkach od ciebie.
Może użytkownicy panasonica wrzucą coś od siebie, bo tak to jest gołosłowność?
 

strazakp

Banned
kiki ale chyba pojechałeś z tymi fotkami panasonica bo ja na swoim starym 46 cali fullhd oglądam obrady sejmu z sygnału sejmowego SD i widać więcej zmarszczek o wiele niż na tych fotkach od ciebie.
Może użytkownicy panasonica wrzucą coś od siebie, bo tak to jest gołosłowność?
Hehehe 😁
Takie zdjęcia do porównania to sobie można robi dobrowolnie w różnych kombinacjach a wszystko zależy co chce się sprzedać bardziej. Wszystko kwestia ustawień obrazu i tyle.
 

destructor

New member
Bez reklam
No ale tak wychodzi jałowa dyskusja a ja bym zobaczył tego typu fotki z panasa bo ciężko abym się ubierał i jechał do sklepu popatrzeć.
 

destructor

New member
Bez reklam
Pojeździłem dziś jeszcze u siebie po sklepach i z tym obrazem "plasteliny" to nie ma tak na Panasonicu jak na tych zdjęciach kikiego. Wszystko jest okej. Pooglądałem na materiałach które leciały w sklepach, nie używałem już własnych. TCL C70 był wyłączony ale przyjrzałem się jeszcze raz 60P60 akurat jakieś mrówki i inne zwierzęta leciały wśród trawy, klimaty "pustynne", większość trawy żółta. Na TCLu każde źbło trawy było żółte, obraz strasznie nie domagał szczegółami (na pewno nie był to sygnał Full HD), rzadko które źdźbło było zielone a na innych telewizorach, w tym najbliżej niego stojącej sonówce 49 cali zapomniałem model widać było wyraźnie zieloniutkie źbła, gdzie te same na TCLu były zwyczajnie żółte jak inne pozostałe. Hm... dziwne to zjawisko.
 
Do góry