Telewizor ~48 calli do 3k, głównie pod internet i ps4

Colder

New member
Hej wszystkim!

Poszukuję jakiegoś przyjemnego TV, najważniejszy jest dla mnie fakt że nie planuję dokupować żadnego pakietu 3034 kanałów! (wezmę co najwyżej te 21 darmowych) Moją główną preferencją jest internet i PS4. Chciałbym móc łatwo oglądać jakieś VOD, YT, Weeb.tv itd. Może to dość głupie "marzenie" jak na TV za 3k ale ostatnio po przeprowadzce zauważyłem że wstając jest bardzo cicho, chciałbym żeby np telewizor sam włączał się o 9 i grał mi jakieś internetowe radio, czy takie bajery są w ogóle możliwe? :) Przeglądałem trochę forum i natrafiłem na Panasonic 47AS650. Wygląda to całkiem spoko, jednakże nie znam konkurencji, gdzieś przeczytałem że jednak najwięcej aplikacji i różnego rodzajów bajerów ma jednak Samsung Smart TV. Czy to prawda? Jaki TV polecacie gdy najważniejszymi czynnikami są internet (70%) i konsola PS4 (30%)?

Dodatkowe odpowiedzi:

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 4 x 3
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5-3,5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1/2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Bez szaleństw, raczej na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Słabo, mam rolety
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Nie mam
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Smart TV
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Chciałbym dokupić tą bezpłatną antenę do naziemnej TV i to tyle, resztę przez internet.
10.Jakie urządzenia ? Nie rozumiem pytania :D
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 4-8
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie preferuję nic
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy wszelakie
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Duże TAK.
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 40% dziennie, PS4
16.Preferencje co do marki ? Nie
17.Preferencje co do wielkości ? ~48
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Nie mam żadnego więc ciężko powiedzieć :p
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorem
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3000
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Obojętnie, może w ogóle nie mieć, słyszałem że można na konsoli pograć w 3D jak TV ma opcję konwertowania w czasie rzeczywistym więc ewentualnie coś takiego mogłoby być fajne

Dzięki WIELKIE! :)
 

Colder

New member
Hej, dzięki za odpowiedź!

Ogólnie też wydaje się spoko, a jeżeli miałbyś wybierać pomiędzy nim a Panasonic 47AS650 to który byś wybrał? Czy faktycznie samsungi są najbardziej "smart"?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla Twoich potrzeb Panasonic 48as640
Jest w super cenie dla niebieskich czlonków forum
Kalibracja gratis
Radyjko gratis

Panasonic 47as650 tez jest w ofercie
Napisz na Pw
 
Do góry