Telewizor 46"" do 3200zł

adam540

New member
Witam
1. Odległość od ekranu? 2-3
2. Jak słońce świeci w pokoju? Mocno
3. Jak duży jest pokój? 202
4. Preferowana technologia? LCD
5. Jaki masz obecnie telewizor? stary philips
6. Jakie programy będą najczęściej oglądane na nowym TV? Filmy, seriale, naziemna tv,sport
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem? wieczorem
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez? bez
11. Preferowana wielkość telewizora? 40'- 46" wydaję mi się, że taka będzie optymalna
12. Preferowana marka? samsung
14. Jakie urządzenia będą podłączone? USB,
16. Siedzisz na wprost telewizora czy również z katów bocznych? 2 os. na wprost, często leżymy
17. Czy ważne jest wifi? TAK
18. Czy będziesz korzystać z widgetów?TAK, wszelkie iple, vod,
19. Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? TAK
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla? TAK
22. Ma mieć 3D? Niekoniecznie
23. Ma mieć slot na karty SD? Nie, wystarczy dysk zew/pendrive
24. Ma mieć tuner DVB-S? Niekoniecznie, DVB-T wystarczy
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć? USB, HDMI
27. Ile programów HD? Cyfrowa naziemna
28. Ma stać czy wisieć? stać
29. Rozdzielczość? 1080p
30. Na czym najbardziej Ci zależy? obraz , wifi?
32. Ile osób ogląda? 2
33. Jaka klasa cenowa? 3000-3200
Szukam juz długo i nie moge nic znależć zastanawiałem sie nad samsungiem F6400 ale juz niewiem fajnie jakby byl dobry obraz i dobra przegladarka chcialbym ogladac na nim mecze na takiej zasadzie jak webbtv jesli wogole jest to mozliwe. Prosze o pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie da się. To możesz w telewizorach Samsunga w tej klasie cenowej. Albo wystarczy dokupić dongla z Androidem do dowolnego telewizora.
 

q148

New member
Samsung F6400 na alledrogo za ok.2900 lub model o lepszym obrazie F6500 i F6800 (różnią się tylko obudową) za ok 3400, ja bym dołożył te 200 zł, ale F6400 też jest ok
 

q148

New member
adam540, ja testowałem w sklepie F6400 i tam mieli trochę słabego neta, ale stronki się wczytywały bez problemu, akurat meczyki.pl nie sprawdzałem, ale soccer-live.pl (podobna stronka) i tam wszystko śmigało ale buforowało co chwile te mecze, tylko że słaba jakość na tak dużym tv wygląda dwa razy gorzej niż na laptopie. Trzeba szukać dobrego źródła. najlepiej oglądać w trybie kinowym wtedy nawet filmy po 700mb wyglądają całkiem dobrze nawet na 55", a pilot smart jest zajebisty
 
Do góry