Telewizor 43cali 2200zł

viper992

New member
Dzień wieczór wszystkim. Dziękuję za pomóc którą od was otrzymałem jakieś dwa miesiące temu w wyborze tv jestem mega zadowolony. Teraz zamierzam kupić drugi tv do sypialni. Poszukuję telewizora 43cali w granicach 2200zł. Wpadły mi w oko takie modele jak:
Samsung QE43Q60AAUXXH 43
Jak również
Philips 43PUS7956 43
Oczywiście jeśli dostanę coś lepszego w tej cenie to jak najbardziej.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 14m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,5-3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Głównie będziemy leżeć na łóżku na wprost tv
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać na szafce
6. Jak słońce świeci w pokoju? Pokój słabo nasłoneczniony, w pokoju są rolety
7. Co chcemy aby telewizor posiadał? Ostry obraz i nasycone kolory jednym słowem dobra jakość
8. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Kablówka + internet
9. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-4h
10. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Zdarza się
11. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Praktycznie wszystko filmy, seriale, sport
12. Czy zamierzasz surfować po internecie? Tak ale to raczej w celu przeglądania youtuba
13. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
14. Preferencje co do marki? nie
15. Preferencje co do wielkości? 43 chyba najbardziej odpowiedni
16. Co Cię denerwuje w telewizorach? Rozmyty obraz, niska ostrość, słabo nasycone kolory
17. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Po równo
18. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Planuje wydać 2k ale mogę dołożyć jeśli będzie warto
19. Jak często wymieniasz telewizory w domu? 4-5 lat
20. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Kilka razy w tygodniu Youtube
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz faktycznie extra modele :
- TCL Qled 43C725
- Philips 43PUS 8538
- Philips 43PUS 7903

Tak, Philips ma lepsze skalowanie, wydajność, większe możliwości , lepszy hdr,
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę plus pakiet gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .

Ale je bym brał 50" zdecydowanie do tych warunków, potrzeb i odległości.
Tym bardziej, że mieścisz się w klasie cenowej.
 

viper992

New member
Niestety tv może być maks 43 całe większy mi się nie zmieści. Więc podsumowując samsung odpada zostaję philips który podałem czyli 43PUS7956 i te które podał kiki. Philips 43PUS 88538 i Philips 43PUS 7903 oraz TCL Qled43C725. Który dla moich potrzeb będzie najlepszy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszy z tych co podałeś do Twoich potrzeb - 43 jeśli tylko taki się mieści - Philips 43PUS7956
Masz świetne wyposażenie, skalowanie, ambilight, aplikacji
Masz w specjalnej ofercie dla niebieskich członków forum plus dodatkowo pakiet gratisów.
 

hitachi

New member
a z dobrymi kątami są jakieś polecane telewizory w cenie do 2500zł? bo tv będzie wisiał na ścianie ale ni na wprost tylko lekką po prawej. Czy coś jest fajnego w tej cenie?
 
Do góry