Telewizor 43" samsung co wybrać ?

mich1993

New member
Cześć, od tygodnia stoję przed wyborem telewizora 43", w grę wchodzą tylko telewizory marki samsung ponieważ zależy mi na aplikacji HBO GO która jak wyczytałem jest tylko w tych telewizorach. Budżet mam ograniczony do 1500 zł. Telewizor głównie służyć ma do oglądania Netflixa, HBO, Youtube , raz lub dwa na tydzień do pogrania w coś na PS4 lub Nintendo Switch. Chciałbym was prosić o pomoc który z podanych modeli będzie najlepszym wyborem do takich zastosowań Samsung UE43M55572, Samsung UE43MU6102 czy Samsung UE43NU7122 ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To słabszy model od konkurencyjnych modeli.
Nie czyta wszystkich plików, nie ma DTSu, ma duży jak na 43: pobór energii ( prawie dwa razy większy niż u innych)
 

mich1993

New member
Rozumiem, nie czytaniem wszystkich plików się nie przejmuję bo nawet nie pamiętam kiedy podłączałem pod Tv pendrive'a. Głównie zależy mi na aplikacji HBO GO, i w miarę płynnie działającym smart tv, a z tego co wyczytałem system samsunga jest uważany za najlepszy :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung posiada nieporównywalnie mniej aplikacji niż telewizory z Androidem.
Android to system otwarty, masz kilkadziesiąt tysięcy aplikacji.Samsung ponad sto.
Więc raczej nie trafiłeś.
System WebOS , Android 8,0 działa tak samo szybko jak Tizen.
 

mich1993

New member
Ok to w takim razie jeżeli samsung to taki badziew to jaki telewizor z tymi cechami które mnie interesują jest lepszy do 1500 zł ? O systemie android na telewizorach słyszałem dobre jak i bardzo złe opinie na temat płynności działania
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Na tym forum polecają androida a na specjalistycznych forach np rtings samsung dostał za system note best od The best różnica jest taka że tu sprzedają telewizory a tam nie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale co to ma do rzeczy ?
Masz telewizor z Androidem ?

Telewizor 43UD64 masz za 1499 zł z
Androidem 8,0
Pilotem głosowym
Kalibracją
Wtyczkami
Alexą
Dostawą
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Panie Krzysztofie każdy średnio rozgarniety zauważy cieka linie między porada a oferta , jestem na tym forum dość długo żeby wiedzieć jak to forum działa i na co jest ukierunkowane . Życzę szczęśliwego Nowego roku .
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Nie mam tv z androidem i nie zamierzam mieć, mam styczność z tv mającym ten system u znajomego i nie jest tak responsywny jak ten z Samsunga ani z lg . Za najlepszy uważam system LG choć samsung jest bardzo blisko.
 
Do góry